Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1 Post ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Jaki bolovi u skocnom zglobu desne noge!
PostPoslato: Uto Dec 13, 2011 1:15 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Dec 13, 2011 12:55 pm
Postovi: 1
Zdravo svima!
Odmah moram da napomenem da nisam mnogo upucen u medicinu pa ce moje izlaganje biti bez strucnih naziva.Reci cu svojim recima,pa se nadam da ce te razumeti sta je problem.
Pre nesto vise od nedelju dana osetio sam jak bol u skocnom zglobu desne noge i to u trenucima kada se oslonim na nogu ili kada pomeram stopalo na jednu ili drugu stranu.Najaci bol se oseti sa desne strane kosti skocnog zgloba,a najcesci bol je iza te kosti u praznom delu izmedju te kosti vertikalne i one horizontalno [mozda se to zove,"zadnja loza"].Bio sam kod ortopeda,i uradio rengenski snimak.Doktor je rekao da se nista nevidi neobicno,nema otoka,a prepisao mi je koristenje gel-a "DEEP RELIEF"u trajanju od sedam dana,i tablete MOVALIS ako gel ne pomogne.Za sada koristim gel ali ne osecam neko vece poboljsanje.
Neznam da li je vazno,ali cu pomenuti i to da je bol u toku dana nesto slabiji,dok se u vecernjim casovima znatno pojacava,pa me zaboli u predelu oko i na toj vertikalnoj kosti skocnog zgloba.Jos jednom se izvinjavam zbog mog nestrucnog izlaganja ali se nadam da ste razumeli sta me muci.
Unapred sam zahvalam na pomoci!


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1 Post ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 32 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: