Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: evo i ja nesto da pitam
PostPoslato: Pon Apr 13, 2009 4:11 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Avg 28, 2006 10:49 pm
Postovi: 3
Lokacija: Herceg Novi
Danas sam bila da zakazem RTG snimanje koje mi je vjerovali ili ne tek za skoro dva mjeseca a s obzirom da sam ja jedna veoma "smirena" osoba kad j pitanju zdravlje (prikriveni hipohondar) ako ima ko da me utjesi dok dodjem na red za snimanje mojih koscica, i kaze mi samo da ne umirem i da mi ne treba vjestacki kuk.He he salim se, ali eto ako je neko imao slicne probleme voljela bih cuti dok cekam moj snimak.

Naime vec par mjeseci kad pocnem hodati pojavljuje se bol u kuku pri dnu kicme sa desne strane, koji se proteze na preponu a zatim i koljeno i otezavami hod. Bol nije nepodnosljiva ali je nekako iritirajuca i tupa kao da dolazi iz same srzi i kao sto rekoh ometa mi normalno hodanje. Primijetila sam kada idem uz stepenice ili uzbrdo bol je manja skoro da je nema. Inace prije 5-6 godina na snimanju kicme mi je ustanovljena spondiloza vratnog dijela i skolioza lumbalnog dijela kicme. Dr. je tada rekao "nije to nista duso to svako danas ima, dovidjenja- sledeciiiii" E da imam 31 godinu ne bavim se nikakvim sportom imam nekoliko kg viska :oops: sto i nije za pohvalu ali eto popravicu se ja cim prestane da me boli kuk :wink: Eto voljela bih da cujem vase misljenje sto bi to moglo biti hvala unaprijed i pozz svima i izvinite ako sam dosadna


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: evo i ja nesto da pitam
PostPoslato: Pon Apr 13, 2009 7:32 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Maj 15, 2007 10:02 pm
Postovi: 230
tinam je napisao:
Dr. je tada rekao "nije to nista duso to svako danas ima, dovidjenja- sledeciiiii"


Nije naglas dovršio rečenicu...Njen drugi deo je glasio: baš me briga za vas sa degenerativnim bolestima, ionako ne znam da vas lečim, neka uđe sledeći koji će ionako da ozdravi sam od sebe - takve volim...

Moj savet bi Vam bio da se krajnje ozbiljno pozabavite Vašom kičmom, 31 godina je prerano za oboljenja tog tipa...


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 32 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: