Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1 Post ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Vec mesecima me lece a niko ne zna sta mi je..molim za savet
PostPoslato: Ned Mar 13, 2011 12:09 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Mar 11, 2011 9:20 pm
Postovi: 2
Imam 26godina, i od jula prosle godine sam bolestan.
Pocelo je ovako, odjedanput mi se u toku dana slosilo, otisao sam u hitnu i primili su me u bolnicu.
Moji simptomi su bili trnjenje leve ruke i konstantan bol u grudima. Sumnjali su na srce, ali sem malo vode u srcanoj maramici nije bilo nista posebno. Uradio sam test na koksaki i adeno virus i bio sam pozitivan. Tada mi je receno da ti virusi napadaju srce, pluca i ne znam ti ni ja sta, al da ce to proci za nekih 6 meseci, a dotad da mirujem, pijem vitamine i sve sto uz to ide.

Ja sam se pridrzavao svega toga, kad jedan dan posle mesec ipo dana, meni se malte ne skroz oduzme desna strana, znaci, desna noga, desna ruka, cak nisam ni video na desno oko. Kad sam dosao u bolnicu, uzeli su mi krv iz donjeg dela kicme da provere da nije izliv krvi na mozak ili ne znam ti ja sta. Medjuti rezultati super, ja posle par sati se povratim i kao da nista nije bilo.
Pa opet posle mesec-mesec ipo dana ja dobijem hronicnu upalu pluca sa vodom, lezao sam dve nedelje u mojoj lokalnoj bolnici, pa su me prebacili u Kamenicu na onkologiju i tu su me izlecili od upale pluca, i kao sve ce da bude uredu, a usput sam uradio i magnetnu rezonancu glave i to je pokazalo da je sve OK.

A jos plus bezbroj raznih ispitivanja i snimanja i sve pokazuje da je ok.
Medjutim ja konstantno imam trnjenje desne ruke i noge, tj celog desnog dela tela, a najjaci bolovi su ispod dene lopatice.
Da se razumemo to nije oshtar bol, nego tup.
A za ovih 9meseci, sam se mali milion puta porazboljevao od raznih gripa i gluposti i imam osecaj da nisam otporan ninasta.

Krv mi konstantno pokazuje da je sve ok, osim jetre, jetreni enzimi su konstantno poviseni, a pregledao sam jetru i ona je u savrsenom stanju.

Nadam se da nisam puno smorio, al vec nema koga nisam pitao.....


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1 Post ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 11 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: