Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: da li je ovo alergija?
PostPoslato: Sub Mar 17, 2007 2:38 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Mar 17, 2007 1:22 pm
Postovi: 3
Moj sin ima 8 meseci i jos uvek ga dojim. Naravno, uveli smo i cvrstu hranu (voce, povrce, meso i zitarice). Ali problem nastaje kod mlecnih kasica koje lekari preporucuju kao veceru ili dorucak. Naime, on sasvim lepo pojede Milupinu ili Hipp mlecnu kasicu koja se pravi sa vodom ali kada ga podojim posle npr. 2-3 sata, on povrati sve i muci se posle celu noc. Napominjem da je pio 48 sati Aptamil kada je imao mesec dana zbog nekih mojih zdravstvenih problema i nije reagovao. Da li je moguce da mu smeta kada se pomesa adaptirano sa mojim mlekom u njegovom stomaku? Zvuci glupo, ali...
Inace, ja ne konzumiram kravlje mleko jer sam od pocetka trudnoce imala uzasne reakcije na beli sir i pavlaku pa je utvrdjeno da je to intolerancija na kravlje mleko i jos uvek traje. Lekari kazu da ce najverovatnije prestati kad prestanem da dojim. Neka fora sa hormonima...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Mar 17, 2007 8:55 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Ned Nov 21, 2004 2:56 pm
Postovi: 383
Lokacija: Zemun
Hm... ne znam, ali ako nema osipa i nije alergija! Mozda jednostavno ne prihvata to mleko koje se nalazi u kasici, moja beba recimo nije htela da prihvati Impamil, a Bebelac pije.
Probaj da mu dajes one kasice koje se, umesto s vodom, spravljaju s mlekom, pa mu umesto vestackog u kasicu sipaj svoje mleko. Mozda uspe...
A mozes i da promenis kasicu... Verovatno je do mleka koje se nalazi u kasici! :-?

_________________
moja dva sunasca - LENA 15.08.2006. u 15:10 i VASILIJE 10.04.2008. u 02:15


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 72 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: