Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 17 Posta ] 
Idi na stranicu   1, 2  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: Povišen holesterol.
PostPoslato: Uto Jul 09, 2013 2:16 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Jul 09, 2013 1:45 pm
Postovi: 2
Poštovani,
Pre nekoliko sedmica radio sam test tolelerancije na hranu. Imam 27 godina. Nisam imao nikakvih problema radio sam ga iz radonalosti. Visok sam 10 cm tezak 80 kg. Na testu sam ustanovio da imam povišen holesterol, iznosio je 5.45. Po testu tolerancije na hranu sam video da sam se ja vec hranio po tim preporukama. Ne jedem isuvise masnu hranu. Od mesa uglavnom jedem pilece meso, najvise belo. Imam redovne obroke. Ribu jedem cesto. Nepušac sa ne pijem kafu ni alkohol. Radim hao programer i sedim dnevno 8-9 sati. Moja fizička aktivnost se svodi na 45-minutnu šetnju do firme i nazad. Povišen holesterol me brine jer mi je otac imao problema sa holesterolom i preminuo je od infarkta. Njegov otac takođe je preminuo od infarkta. Zbog genetskih predispozicija sam ranije isao kod kardiologa i redovno kontrolisao krvni pritisak. Krvni protisak i EKG nala su bili uredni. Da li povisen holestelor zahteve tretman medikamentima ili ga treba regulisati na neki drugi način?
Koliko je navedeno povisenje holesterola ozbiljno?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Povišen holesterol.
PostPoslato: Uto Jul 09, 2013 3:01 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Dec 13, 2012 3:42 pm
Postovi: 5202
Lokacija: Београд
zoran986 je napisao:
... Visok sam 10 cm tezak 80 kg. .....
:lol: :lol: :lol: Надам се да твоји програми раде боље од овога горе. :lol: :lol: :lol:

Кажи ти мени колега малиша, колико слаткиша једеш и шта пијеш од напитака и течности?

И иначе, нема генетских предиспозиција за инфаркт. Само постоји генетска навика за копирањем лоших навика које воде инфаркту.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Povišen holesterol.
PostPoslato: Uto Jul 09, 2013 3:10 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Jul 09, 2013 1:45 pm
Postovi: 2
ni moji programi nisu bas za pohvalu :)
Retko jedem slatkise, jednom do dva puta sedmicno neku cokoladicu, odnapitaka najvise pijem vodu i ledeni caj.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Povišen holesterol.
PostPoslato: Sre Jul 10, 2013 11:18 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Dec 13, 2012 3:42 pm
Postovi: 5202
Lokacija: Београд
A како стојиш са пецивима?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Povišen holesterol.
PostPoslato: Pet Avg 02, 2013 1:10 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Avg 01, 2013 4:19 am
Postovi: 38
aa_aca je napisao:

И иначе, нема генетских предиспозиција за инфаркт. Само постоји генетска навика за копирањем лоших навика које воде инфаркту.


Вероватно су ме зато после инфаркта, у болници кардиолози питали, да ли је и ко у мојој фамилији имао инфаркт.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Povišen holesterol.
PostPoslato: Pet Avg 02, 2013 1:16 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Dec 13, 2012 3:42 pm
Postovi: 5202
Lokacija: Београд
Drazenbg je napisao:
Вероватно су ме зато после инфаркта, у болници кардиолози питали, да ли је и ко у мојој фамилији имао инфаркт.

Ти хоћеш да неко докаже сопствено непостојање?

Или хоћеш да исеку грану на којој седе?

Или хоћеш да ускоче себи у уста?

Опет показујеш ниво своје интелигенције. Стварно би ти било боље да ћутиш, ако већ не можеш да будеш креативан. Опет да ти споменем да ако се по форуму трудиш да ме изнервираш, мани се ћорава посла.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Povišen holesterol.
PostPoslato: Pet Avg 02, 2013 8:46 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Avg 01, 2013 4:19 am
Postovi: 38
aa_aca je napisao:

Опет показујеш ниво своје интелигенције. Стварно би ти било боље да ћутиш, ако већ не можеш да будеш креативан. Опет да ти споменем да ако се по форуму трудиш да ме изнервираш, мани се ћорава посла.


Хахаха...видим да труд итекако даје резултате. О, па ви господине не волите другачије мишљење од својег. Хехехе.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Povišen holesterol.
PostPoslato: Sub Avg 03, 2013 5:11 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Dec 13, 2012 3:42 pm
Postovi: 5202
Lokacija: Београд
Drazenbg, опет показујеш како си вешт манипулатор.

Ти си мене први напао и тиме показао да не волиш другачија мишљења.

Нападаш ме и пљујеш по мени, а ја чиним добро. Знаш како кажу: Чини добро не кај се, чини зло надај се.

Одговараћу на сваку твоју будалаштину, па да видим шта ће да уроди плодом. Док те Бог не макне мени са пута. :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Povišen holesterol.
PostPoslato: Ned Avg 04, 2013 2:21 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Avg 01, 2013 4:19 am
Postovi: 38
aa_aca je napisao:
Drazenbg, опет показујеш како си вешт манипулатор.

Ти си мене први напао и тиме показао да не волиш другачија мишљења.

Нападаш ме и пљујеш по мени, а ја чиним добро. Знаш како кажу: Чини добро не кај се, чини зло надај се.

Одговараћу на сваку твоју будалаштину, па да видим шта ће да уроди плодом. Док те Бог не макне мени са пута. :D


Подсетићу те које кога први напао. На теми о Б17 на мој први пост који није био упућен теби нити сам тебе помињао, јер нисам ни знао за тебе тог тренутка, ти си написао следеће: "Drazenbg, да ли си се учланио у форум и оставио овај једини пост само због тога да би приказао колико си плитак?

Дакле које кога први увредио и напао? Када си спреман да вређаш теби непознате људе само зато што се не слажеш са њиховим мишљењем, онда прихвати и другу страну медаље. Испоштовао бих твоје супротно мишљење, али не и вређање којем си одмах у првом обраћању мени прибегао. Уосталом из приложеног се види, како си наступио.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Povišen holesterol.
PostPoslato: Ned Avg 04, 2013 3:04 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Dec 13, 2012 3:42 pm
Postovi: 5202
Lokacija: Београд
Drazenbg, ти си врхунски манипулатор. Чувај се Бога. Обрати пажњу шта си написао. Напишеш гомилу лажи и пљувачина и то није никакав напад?! Па на кога мислиш осим на форумаше који заговарају витамин Б17?

Drazenbg je napisao:
Ово је већ стара тема, али ево да дам допринос и информацију онима који још увек као и ја чекају да сазнају да ли је некоме тај фамозни Б 17 помогао.
До сада сам могао само да прочитам испразне и идентичне текстове о некаквим лековитим својствима против рака овог назови витамина. Нигде нисам прочитао а ни чуо да се неко излечио са тиме. Нико се није јавио и јасно и гласно на неком форуму написао да је користио тај "витамин" и да је уз помоћ њега победио ову опаку болест. Зашто је то тако? Одговор се сам намеће. Нико се није од рака излечио са овим "витамином".
Ради се о ноторној глупости и лажима. Ради се о превари и потреби бескрупулозних појединаца да зараде на туђој муци. Бога има па ће им се вратити вишеструко за тај монструозни чин. Ти преваранти почев од анонимуса који себе назива доктор Кребс, не само да завлаче руку очајним болесницима, већ им и одузимају драгоцено време у борби против ове болести. Ово тврдим јер сам се лично у својој породици уверио да такозвани Б17 не лечи рак и ни најмање не доприноси борби против рака. Потпуна лаж и превара је тај Б17 и зато не заваравајте се више са тиме и не пишите оно што нисте сигурни да је тачно. Ја сам сигуран да је тачно да Б17 НЕ ЛЕЧИ РАК.
Не слушајте надрилекаре и паметњаковиће а овима поручујем да не завлаче више овај јадан народ. Свака се стрвина острвила на немоћне и завлачи прљаве ручерде у туђе џепове.

Read more: onkologija/b17-amigdalin-leatril-t16602-45.html#p333565


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Povišen holesterol.
PostPoslato: Ned Avg 04, 2013 3:21 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Avg 01, 2013 4:19 am
Postovi: 38
aa_aca je napisao:
Drazenbg, ти си врхунски манипулатор. Чувај се Бога. Обрати пажњу шта си написао. Напишеш гомилу лажи и пљувачина и то није никакав напад?! Па на кога мислиш осим на форумаше који заговарају витамин Б17?


Већ си досадио са тим безуспешним етикетирањем. Ја сам изнео свој став а нарочито нисам о теби мислио том приликом јер си ми био потпуно небитан и непознат. Тада сам мислио о оном лажову Кребсу. Дакле манипулатору видиш да се теби нисам обратио и то сам доказао горњим цитатом. Сада се види ко манипулише, али пошто хоћеш да настављаш, нема проблема. Ја имам много времена. Радим такав посао да могу све твоје коментаре редовно да покривам са својим коментарима. На послу имам интернет и ето прилике да корисно прекратим време, а такође и да људима скренем пажњу на твоје покушаје да зарадиш на туђој несрећи.
Већих будалаштина од оних које ти износиш још нисам нигде видео.
Од сада ћу неуморно да те пратим и раскринкавам, а ти слободно губи своје време. Ја сам од сада само због тебе на овом форуму, а ти ћеш губити време за рекламу свог прљавог бизниса. Ја немам друга посла, па ћу вишак времена посветити разоткривању таквих манипулатора људским несрећама као што си ти.
Поздрав. Настављамо даље. Да ниси толико арогантан у свом незнању, извинио би се за увреду коју си први употребио и разишли би смо се у миру.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Povišen holesterol.
PostPoslato: Ned Avg 04, 2013 4:12 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Dec 13, 2012 3:42 pm
Postovi: 5202
Lokacija: Београд
Одлично! Да видим неки доказ твојих твдњи. Хајде. Или само можеш бесомучно да лажеш?

Баш си ти фин. А да није мене и остао би фин. Лепа логика. Остајеш без пара па се буниш. Нормално. :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Povišen holesterol.
PostPoslato: Ned Avg 04, 2013 10:18 pm 
Korisnikov avatar OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Avg 04, 2013 4:49 pm
Postovi: 40
I dalje varaš ljude skote jedan raspadnuti. Kako ne bi ostao bez para kada im ti i tebi slični lopovi uzimaju novac. Bog će ti presuditi, jer ko se okoristio tuđom nesrećom može se samo zlu nadati.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Povišen holesterol.
PostPoslato: Ned Avg 04, 2013 10:23 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Dec 13, 2012 3:42 pm
Postovi: 5202
Lokacija: Београд
Како ти не досади да толико лажеш?

Изгледа да се баш лепо забављаш. То је одлика поремећених људи. Ко ли те је пустио из "установе"?!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Povišen holesterol.
PostPoslato: Ned Avg 04, 2013 10:48 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Maj 22, 2013 5:03 pm
Postovi: 27
Ja sam imao problema sa holestelorom i trigleciridima treba samo da nejedes posle 19h i sto vise setnje sa obzirom da puno sedis probaj da vise se kreces ili vezbas hranu koju si naveo da koristis je ok svinjetinu izbegavaj i kontrolisi stanje svakih 6 meseci, masnoce u krvi su opasne jer ti mogu zakrciti krvne sudove i sami sudovi prestaju biti elasticni ti nemas jako povisene masnoce pa ih skini i kontrolisi na vreme ja sam bio neozbiljan pa su se doktori krstili kako sam uopste ziv doktorica pred penzijom mi je rekla da nikad u zivotu nije videla tako lose rezultate i da mi venama tece mast a ne krv a meni je holesterol bio 11 a trigleciridi 51,3 i posle 6 meseci sam normalizovao stanje inace ovsane pahuljice su dobre za ciscenje krvi od masti radi bilo sta samo ih nemoj zanemariti


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 17 Posta ] 
Idi na stranicu   1, 2  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Google [Bot] i 19 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: