Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 5 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Alergija ili sta drugo!
PostPoslato: Pon Okt 16, 2006 4:09 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Sep 28, 2006 12:37 pm
Postovi: 7
Pre dva dana po telu su mi se pojavili plihovi (vrlo slicni ujedu nekog insekta npr. pauka, komarca) koji me jako svrbe. Pri tom da napomem da su se oni pojavili na raslicitim mestima po telu ali sve ukupno mozda 7 ili 8 takvih plihova (hocu da kazem da se nisu pojavili po celom telu nego samo nekoliko njih na raznim mestima). Da li je neko imao nesto slicno ovome i da li se trebam obratiti lekaru odmah.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Okt 21, 2006 12:08 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Mar 13, 2005 11:30 pm
Postovi: 7
Imam apsolutno istu situaciju, samo sto se kod mene javljaju crvene tacke (kao ujed) koje svrbe tek kada se iritiraju, zakace ili bas pocesu. Prvo sam mislila da me nesto ujeda (pauk, komarac) i prevrnula celu spavacu sobu, sredila, oribala.... ali ne pomaze. Odlucila sam da idem kod dermatologa u ponedeljak pa cu videti.

Nemam pojma sta bi to moglo biti, a inace nisam alergicna uopste i na sta.... Nemam pojma.... Samo znam da se jako nerviram i da me jako svrbi.... Kako je tebi posto vidim da si postovao (-la) 16.10.? Sat se desilo u medjuvremenu?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Okt 21, 2006 12:20 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Mar 13, 2005 11:30 pm
Postovi: 7
Da, zaboravila sam jos nesto. Prvi "plikovi, "ujedi", ili vec sta je, pojavili su mi se na stopalima (ris) i to jedno 3-4 tackice, zatim je otislo na noge (ispod kolena) isto jedno 3-4 tackice, a juce kada sam se probudila videla sam 8 tackica na ledjima i 4 na ruci.... Dakle, siri se.... Evo od jutros nista, mada nisam bas zagledala jer se mnogo iznerviram.... :evil:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: slicno
PostPoslato: Pon Okt 30, 2006 3:28 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Uto Jul 12, 2005 1:46 pm
Postovi: 2402
imao sam slicnih manifestacija i zakljucak je bio da je posle uzimanja puno antibiotika-a i sad ponekad imam al ne u toj meri-pokusavam da ne pijem lekove al tesko posto imam cesto probleme sa prostatom-cak sam tad uzimao neke multivitamine kad mi je jako izaslo po ledjima-pio sam PRESING i pomoglo je tada al povremeno mi se desava-neznam od cega???


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Nov 01, 2006 1:32 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Sep 28, 2006 12:37 pm
Postovi: 7
Povukli se pa se opet pojavili, neznam sta je, moracu kod dermatologa


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 5 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 31 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: