Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 454 Posta ] 
Idi na stranicu   1, 2, 3, 4, 5 ... 31  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: Caffetin "izlecio" bubuljice?
PostPoslato: Sub Nov 30, 2019 9:20 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Nov 30, 2019 8:35 pm
Postovi: 1
Ovo je veoma interesantno, morao sam da napravim nalog da pitam za vase misljenje, posto nisam cuo da se nekom ovako nesto desilo.

Prvo da kazem da imam 26 godina i da sam stalno imao bele bubuljice oko usta i nosa ( podrucje oko nosa mi je uvek bilo masno), dok su mi obrazi cisti, pretpostavljam da imam mesovitu kozu.
I takodje oduvek sam imao hronicnu dijareju, retko kada bude normalna stolica.

Sve je krenulo tako sto sam povredio sam misic / tetivu dok sam radio po kuci. Sta cu ja, bol nije bas mala, skoro da ne mogu da koristim desnu ruku. Krenem ja da pijem Caffetin, odmah mi je bilo bolje, i tako ja 2 nedelje svaki dan po tabletu.

I imam sta da primetim, podrucje oko nosa, 95% cisto, nema masnoce a oko usta sve manje i manje izlaze bele bubuljice. Takodje vec nedelju dana imam normalnu stolicu.
Kapiram da mi stomak nekako utice na zdravlje koze lica, i da je Caffetin samo stvrdnuo stolicu. Ne znam kako drugacije da objasnim ovo. I da, apsolutno nista nisam promenio u ishrani ili u redosledu spavanja.

Svestan sam da je uzimanje toliko lekova stetno. Bio sam kod fizioterapeuta i pokazao mi je koje vezbe da radim, i definitivno pomaze. Ali sada imam strah da ako prestanem sa Caffetinom da ce mi se sve vratiti na staro. Ovakvo cisto lice sam imao pre puberteta... :(


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Caffetin "izlecio" bubuljice?
PostPoslato: Pon Dec 02, 2019 1:14 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Што би се бојао да ће се вратити?! Престани да га узимаш па ћеш видети. Ако се врати на старо ти га опет узимај али ћеш бар бити прилично сигуран да је од њега.

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Caffetin "izlecio" bubuljice?
PostPoslato: Ned Mar 08, 2020 11:54 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Nov 06, 2018 3:31 pm
Postovi: 35
Ne mislim da je to zbog lekova. Sigurno postoji drugi razlog. A i da si siguran da je povlacenje bubuljica posledica pijenja leka, nadam se da ne mislis da nastavis da ga pijes samo zbog bubuljica


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 454 Posta ] 
Idi na stranicu   1, 2, 3, 4, 5 ... 31  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 31 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: