Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 5 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Bubuljice na kosmatom delu...
PostPoslato: Pon Nov 28, 2005 1:38 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Nov 11, 2005 3:36 pm
Postovi: 213
nikada pre nisam imao bubuljice, chak ni u pubertetu, a kamoli po glavi (ispod kose) i to uglavnom u regijama gde se znojim, najvishe oko slepoochnica i donji deo potiljka... prvi put sam primetio bubuljice u kosmatom delu pre 5-6 meseci kada sam pocheo intezivno da se bavim sportom... u takvim situacijama koristio sam losion sa klindamicinom i one prodju za 4-5 dana, ali se ponovo vrate posle nekog vremena (chini mi se posle intezivnog znojenja) ali mene interesuje da li mogu nekako da sprechim ove povracaje i da jednom za svagda zavrshim sa tim... inache, radio sam bris jednom prilikom i bio je sterilan, nemam perut i tome slichno ali mi se kosa jako masti i moram da je perem svaki dan (koristim johnson bebi shampon)...

sos?

pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Nov 28, 2005 2:53 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 10:13 am
Postovi: 87
Probaj Clindasome gel, sasvim korektan preparat. Inace i mene interesuje koji je najbolji sampon (ili sta vec) za seboregulaciju u predelu vlasista. Pretpostavljam da bi u tom slucaju i akne manje izlazile, pa ako Gorana ili Silvio imaju neki predlog...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Nov 28, 2005 3:54 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Nov 11, 2005 3:36 pm
Postovi: 213
pa to je isto shto i losion sa klindamicinom, samo shto je klindasome gel u drugachijoj formi, ali u svakom sluchaju sadrzi klindamicin... ali to je privremeno reshenje, nakon nekog vremena se vrate (kod mene nakon znojenja), mada, ja sam sklon folikulitisu jer i nakon brijanja ziletom mi se pojavljuju bubuljice kada brada krene da raste...

hvala anyway

p.s. a shto se tiche shampona, chuo sam/prochitao da za svakodnevno pranje su najbolji kvalitetni bebi shamponi jer nisu previshe jaki... mozhda greshim?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Nov 28, 2005 6:23 pm 
OffLine Saradnik
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 8:24 pm
Postovi: 873
Lokacija: Beograd
Deciji samponi su za decu, ne za odrasle. :roll:
Ja kombinujem 2 sampona i pokazalo se kao efikasno:
Sqaphan P I Sebophane, oba brenda Uriage. Jedno vece kosa se pere jednim samponom, drugo vece drugim. Napominjem, ovo je moje licno iskustvo! :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Nov 28, 2005 7:27 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Nov 11, 2005 3:36 pm
Postovi: 213
pozdrav mr ph silvio, nisam razumeo za shta je efikasna ta kombinacija... za bubuljice ili masnu kosu? verujem za ovo prvo jer da regulishe problem preterano masne kose, ne bi morali da je peremo bash svaki dan... i da li su ti shamponi blagi, tj da li iritiraju kozhu glave? ovo za bebi shampone verujem da ste u pravu jer sam i ovde negde prochitao da su suvishe kiseli...
pa shta onda chiniti za masnu kosu? ja sam probao mycoseb, foltene, neki domaci zeleni sh za masnu kosu, h&s, itd... ali uvek sam na istom- moram kosu da perem jednom dnevno (sem mozda kod mycoseb-a ali on je previshe jak)...
help mr ph silvijo :(
pozdrav


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 5 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 31 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: