Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 21 Posta ] 
Idi na stranicu   1, 2  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: Prirodna Kozmetika
PostPoslato: Pon Jul 04, 2005 8:37 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Jul 04, 2005 8:34 pm
Postovi: 5
Citam nize, u jednoj od tema, o stetnosti konvencionalnih kozmetickih preparata, i pronadjoh sajt na ovu temu
pa me interesuje da li neko ima iskustva sa pomenutim preparatima dr.hauschka i lavera i da li zaista mozemo verovati sertifikatima kao sto su bdih i ecocert?

Unapred hvala


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Jul 04, 2005 9:04 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Maj 16, 2005 12:33 pm
Postovi: 121
ja u svom zivotu nisam na kozu stavila nista bolje od preparata dr hauschka.
ne znam da li ima smisla da navodim sta sam sve probala..ali hajde od poznatijih

nivea, loreal, rosal, vitaskin, koto derma (magistralna), gomilu apotekarskih, lancaster, clinique, kanebo, ives r., khiels, origins, the body shop, seba med, darphin, lancome, jurlique, garnier, caudalie, korff, the world of beauty,gelle, helena rubinstein,shisheido,.....ima jos mnogo toga.. smesno je da redjam dalje..ali u svakom slucaju bilo je od najskupljih do najeftinijih..
ako ti nesto znaci moj savet, vredi pokusati..samo treba svakom preparatu dati vremena da se pokaze, osim ako vec na prvo nanosenje ne izaziva previse burnu reakciju.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: I JA SE SLAZEM
PostPoslato: Pon Jul 04, 2005 11:01 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Jun 24, 2005 8:42 pm
Postovi: 32
DA NA KOZU NE STAVLJAM NISTA STO NIJE NA PRIRODNOJ BAZI...DAKLE MASLINE PSENICA DINJA ....ALGE ...VITAMINI A I E...I TAKO OLOS KOZMETIKA JE TU NAJBOLJA A PROBALA SAM SVASTA NARAVNO DOK SE NISAM EDUKOVALA ...

_________________
eee


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Jul 05, 2005 12:10 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Jul 04, 2005 11:58 pm
Postovi: 7
Moje misljenje je da su obe marke koje si navela izuzetno kvalitetne, a sto je najvaznije poseduju BDIH i eccocert sertifikate - Naravno da ovim sertifikatima mozes verovati, pa to ti je koliko ja znam najstroziji svetski standard.
Moja preporuka je lavera, jer nju sam probala, Kremu sa lipozomima za suvu kozu i prvi put u zivotu bila zadovoljna kremom koju sam kupila.
PS.
Lavera ti je i jeftinija od dr.hauschke.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Jul 14, 2005 1:45 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Jan 10, 2005 1:18 am
Postovi: 733
Lokacija: Beograd
Gde u Beogradu mogu da se kupe Laverini preparati?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: za andjelu
PostPoslato: Sub Jul 16, 2005 7:07 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Jul 04, 2005 8:34 pm
Postovi: 5
Znam da postoji zastupnik Lavere i da je negde u Pancevu ali zaista ne znam gde je mozes kupiti, mozda u nekim apotekama. Lavera i nije bas popularna kod nas, ali vidim da Nemacka i Kanada luduju za njom. Ja sam porucila par proizvoda za suncanje sa gore pomenutog sajta(no sad vidim da je obrisan :roll: ),i ocekujem paket ovih dana. Pozdrav!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Jul 16, 2005 7:33 pm 
Korisnikov avatar OffLine doktor.rs tim
Pridružio se: Uto Avg 14, 2001 2:00 am
Postovi: 403
Lokacija: Beograd
Link na sajt je obrisan jer je zabranjeno reklamiranje i komercijalizacija na forumu (videti http://www.doktor.rs/napomena.php ).

Pokusacemo da stupimo u kontakt sa zvanicnim uvoznikom i da obezbedimo dodatne informacije o ovim proizvodima. :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Jul 16, 2005 8:53 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Jul 04, 2005 8:34 pm
Postovi: 5
Primetila sam linkove, pa i telefone, i na drugim temama pa sam mislila da nece smetati.

Pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Jul 16, 2005 11:32 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Jan 10, 2005 1:18 am
Postovi: 733
Lokacija: Beograd
Hvala ti dijanas,usla sam na sajt koji si ostavila i pre nego sto je obrisan,pa cu probati da na taj nacin da dodjem do Lavere.


Pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Jul 18, 2005 6:53 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Nov 03, 2004 10:13 pm
Postovi: 169
Lokacija: Beograd
O kakvim preparatima pricate? Cemu sluze? :roll:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Jul 18, 2005 3:29 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Jul 04, 2005 8:34 pm
Postovi: 5
Pa u pitanju su preparati za negu lica i tela koji su, kako kazu 100% natural i potpuno "free" od svih onih opasnih supstanci koje nam mogu naskoditi. A koje su to opasne supstance lako ces pronaci ako u Googlu ukucas Toxic chemical Ingredients .

Nadam se da sam pomogla :P


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Jul 18, 2005 4:08 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Jan 10, 2005 1:18 am
Postovi: 733
Lokacija: Beograd
Koliko sam videla na sajtu,sve primamljivo zvuci ali ono sto primecujem je da NEMA kreme sa zastitnim faktorom koji se osnova svake dobre i kvalitetne nege.

Steta.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Jul 18, 2005 5:53 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Jul 04, 2005 11:58 pm
Postovi: 7
Ako trazite hemijsku Uv zastitu u Laveri - nje nema, i nije steta - jer hemijski filteri su opasni po zdravlje i ne stite od celog spektra uv zracenja.
Dermatolozi ne preporucuju hemijske, vec prirodne mineralne Uv filtere.
Lavera ima blagu uv zastitu u svim kremama a jacu mineralnu u sminci(titanijum dioksid), i naravno u antisolarnim kremama. Uz to Lavera ima ekocert i BDIH sertifikate,cak ima i oko test preporuke. cene su kao sto sam rekla, dosta nize od Dr.Hauschke koju inace ne obozavam i ne bih je iz principa kupila jer ide preko nekoliko posrednika, derikoza, pa je kod nas mnogo skuplja nego na zapadu.

A koju ti to prirodnu marku preporucujes, da ima sve ove sertifikate, nagrade, preporuke i sto je najvaznije ovakvo fantasticno dejstvo?

ps.
za dijanas
Ne kupuj kremu koja nema kompletan INCI sastav, ako nema kompletnog sastava SIGURNO nesto kriju!!!

Za one koji zele da se informisu sta je zaista prirodna kozmetika evo i linka: http://www.kontrollierte-naturkosmetik.de

Moderatore, nemoj brisati, BDIH nista ne prodaje!
Na temi "kozmetika"(citaj dibi i olos), imas pune ruke posla!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Jul 19, 2005 9:34 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Maj 16, 2005 12:33 pm
Postovi: 121
Ne znam o kojim derikozama pricas. Ja kupujem Hauschku i to po ceni istoj kao na zapadu a nekada i po nizoj ceni. Jedino cene u Nemackoj jesu nesto stino nize.. jer tamo je iz ne znam kog razloga sve dosta jeftinije nego u ostalom delu evrope. Inace, kupujem kod generalnog zastupnika za Dr H koji je u Beogradu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Jul 19, 2005 9:36 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Maj 16, 2005 12:33 pm
Postovi: 121
Zaboravila sam da napisem... Dr H ima fantasticne kreme sa zastitnim faktorom. (mineralnim).


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 21 Posta ] 
Idi na stranicu   1, 2  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 36 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: