Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 24 Posta ] 
Idi na stranicu   1, 2  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: Dermatolozi - zakljuchak?
PostPoslato: Sub Avg 08, 2009 5:00 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Avg 07, 2009 9:44 pm
Postovi: 27
Obrnuo sam forum uzduz i popreko i tek sad ne znam sta da radim. Ispade da je Lalosevic matori psiho koji vredja i ismeva pacijente, da se Karadaglic igra kasarne i pregleda za 30sekudni (a naplati 30e), da su u kotodermi svi priuceni nadrilekari i travari..a one sto se sami reklamiraju necu ni da pominjem :D

Salu na stranu, ima li u Bgdu neki normalan dermatolog? Kakav je ovaj Danilo Stevanovic? Koliko sam video, njega su najmanje reklamirali i najmanje pljuvali, ali sam na jednom topicu video da je prepisao pogresnu terapiju kortikosteroidima coveku koji ima problema sa celavljenjem..

Inace, moj problem su akne i mitiseri..vec duzi niz godina. Nista previse radikalno i strasno, ali opet dosadno..


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Avg 09, 2009 5:03 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Ned Jun 14, 2009 5:34 pm
Postovi: 97
i meni su akne problem...idem vec godinama kod jednog privatnog dermatologa,skupo placam,a akni jos ima i to puno,imam ih puno ali su sitne...pre sam imala i potkozne,otkad idem kod njega one su redje,ali ovih malih ima milion...sta da radim?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Avg 10, 2009 11:34 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Avg 07, 2009 9:44 pm
Postovi: 27
Ja sam resio da batalim skupe kremice, losione i ostale gluposti i probam terapiju zelenim cajem. Pijem 3-4 solje dnevno (bez secera) i ujutru i uvece stavljam obloge natopljene z. cajem na lice.

Evo vec nekoliko dana to radim i za sada sam primetio da smiruje upalu, a sad koliko preventivno deluje tek ostaje da se vidi.
Takodje sam cuo da je zeleni caj podjednako efikasan u lecenju akni kao i benzoyl peroxid..ima li neko iskustva sa ovim?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Avg 11, 2009 1:08 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Dec 24, 2007 12:25 am
Postovi: 169
evo ja sam jako zadovoljna dr Danilom Stevanovicem.Puno mi je pomogao, imala sam neobicnu promenu na usni za koju su svi rekli da mora hitno da se ukloni, on je rekao da je to ranije vidjao i da to nije nista alarmantno ali da jeste retko..I naravno sve je uredu.Pomogao je i mojoj drugarici da ukloni fleke oko oka, pre toga je isla na razne klinike, ali bez uspeha.Eto to je moje iskustvo


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Avg 11, 2009 1:14 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Dec 24, 2007 12:25 am
Postovi: 169
evo ja sam jako zadovoljna dr Danilom Stevanovicem.Puno mi je pomogao, imala sam neobicnu promenu na usni za koju su svi rekli da mora hitno da se ukloni, on je rekao da je to ranije vidjao i da to nije nista alarmantno ali da jeste retko..I naravno sve je uredu.Pomogao je i mojoj drugarici da ukloni fleke oko oka, pre toga je isla na razne klinike, ali bez uspeha.Eto to je moje iskustvo


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Avg 11, 2009 12:53 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Pet Sep 15, 2006 4:24 pm
Postovi: 55
Meni je pomogao dr Filip Ser.Od kad koristim njegovu terapiju lice mi je savrseno.Radi u Dzordza Vasingtona,samo se raspitaj kad i neces se pokajati :wink: .


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Avg 11, 2009 1:27 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Jul 10, 2009 2:36 pm
Postovi: 229
moja drugarica ima problem sa aknama i sa potkoznim ogromnim bubuljicama. Isla je na neku privatnu kliniku gde joj je doktorka rekla da svaki dan drzi po 2-3 sata MLADI KRAVLJI SIR na obrazima, plus da svako jutro i vece maze neke losione i kremice, i sta sve jos ne..ja, obzirom da je vidjam svaki dan, sam primetila da su joj te potkozne ogromne cvoruge po obrazima nestale, a ona kaze da joj nakon tog sira sto stavlja izlazi neki zelenkasti gnoj iz njih kad puknu...eto..mozda sam malo nekome pomogla
pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Avg 11, 2009 2:55 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Ned Jun 14, 2009 5:34 pm
Postovi: 97
bella je napisao:
Meni je pomogao dr Filip Ser.Od kad koristim njegovu terapiju lice mi je savrseno.Radi u Dzordza Vasingtona,samo se raspitaj kad i neces se pokajati :wink: .


da li on radi i sa omladinom ili samo sa punoletnima,tj. sa starijima?
imam 16 god.
i koje su cene?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Avg 11, 2009 3:01 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Avg 07, 2009 9:44 pm
Postovi: 27
Cuo sam da sher ne radi sa studentima i decom vec samo sa odraslima i zaposlenima. Da li to znaci da ja kao student ne mogu da odem tamo sa lekarskom knjizicom?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Avg 11, 2009 3:35 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Ned Jun 14, 2009 5:34 pm
Postovi: 97
pobesnelo_pile je napisao:
Cuo sam da sher ne radi sa studentima i decom vec samo sa odraslima i zaposlenima. Da li to znaci da ja kao student ne mogu da odem tamo sa lekarskom knjizicom?


i mene to zanima


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Avg 11, 2009 10:48 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Pet Sep 15, 2006 4:24 pm
Postovi: 55
Mislim da ne radi sa studentima i decom,jednom kad sam bila vratili su devojku koja je student.E sad ne znam da li postoji mogucnost da predas licnu kartu i platis pregled,1500din.kosta.Bila sam krajem jula i jedna devojka koja nije imala osiguranje platila je pregled.Postoji jos jedna mogucnost uzmes tudju knjizicu :evil:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Avg 12, 2009 1:10 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Jan 25, 2009 12:21 pm
Postovi: 28
Lokacija: Beograd
Pa nije Ser jedini dermatolog koji valja, a i nije lepo na tudju knjizicu da idete na pregled, pametan je i provalice vas, posle nema sanse da dodjete kod ikoga u Zavodu jer se taj podatak o prevari ubacuje u kompijuter..


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Dermatolozi - zakljuchak?
PostPoslato: Uto Dec 15, 2009 5:31 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Dec 14, 2009 6:49 pm
Postovi: 2
za devojku koja je napisala da joj se drug izlecio na klinici ristic. Da li mozes da mi napises ime tog doktora, puno bi mi znacilo i ja mislim da je moj problem izazvan necim iznutra.
hvala :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Dermatolozi - zakljuchak?
PostPoslato: Pon Dec 21, 2009 3:08 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Jun 29, 2009 5:42 pm
Postovi: 16
ja sam bio na VMA i pregledala me je neka zena(prblem sa opadanjem kose)....naplatili su mi 1600 dinara,a kasnije sam cuo da je neki lik na odseku za dermatologiju mnogo,mnogo bolji od te zene...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Dermatolozi - zakljuchak?
PostPoslato: Uto Apr 13, 2010 4:24 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Apr 13, 2010 3:57 pm
Postovi: 1
Imala sam problem sa aknama,mitiserima,lice mi je bilo unisteno.....isla sam od dermatologa do dermatologa i samo mi se stanje pogorsavalo....
Sasvim slucajno sam otisla na pregled kod doktora Predraga *,napisao mi je terapiju i rezultati su neverovatni....
Doktor * je detaljan,svaku regiju lica tretira onako kako taj deo zahteva,nepogresiv je u proceni preparata koje prepisuje svojim pacijentima....stalno je na seminarima po raznim delovima sveta,u toku je sa najsavremenijim preparatima iz dermatologije,sto je meni najbitnije,jer kako ce neki lekar da me leci sa nekom kremom ili lekom ako nije ni cuo za njega????
Doktor * je sam sebi reklama sa svojim zadovoljnim pacijentima,a priznacete da vece reklame od toga nema....
Uvek govorim da male stvari mogu da promene sudbinu,a male predostroznosti da sprece tragediju......verujte mi,moje lice je za mene bila najveca tragedija,jer bez pudera nisam izlazila iz kuce,bilo me je sramota,a vise nemam taj problem,slobodno svima pokazujem svoje lice.....


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 24 Posta ] 
Idi na stranicu   1, 2  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 22 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: