Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Virusne bradavice na licu
PostPoslato: Pet Nov 20, 2015 10:06 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Nov 20, 2015 10:00 pm
Postovi: 2
Pojavile su mi se po prvi put (imam 35 godina) na donjem kapku dve, tri manje virusne bradavice, sto je doktor i u Dzordza Vasingotan potvrdio. Pojavilo mi se i nesto, cini mi se da je papilom, na unutrasnjem uglu oka. Kao neka mala kvrzica, koju osetim pod prstom kada trljam oko. Uglavnom, doktor me je poslao da mi se to spali strujom. Rekao mi je da je bezbedno, s'obzirom da je sve u neposrednoj blizini oka, a rekao mi je i da od toga ne ostaju oziljci.

Posto nisam sa ovim imao nikakva iskustva do sada, zanima me pod jedan, da li je ovo sigurno bezbedno i da li ta struja moze da ugrozi suznu zlezdu ili oko, odnosno da li je tacno da ne ostaju nikakvi tragovi.

I zanima me, posto nisam sa ovim imao nikakva isksutva, koje su sve metode na raspolaganju za uklanjanje ovih promena i da li postoji nesto efikasnije, bolje od te struje?

Vidim da se spominje i taj azot i laser i svasta nesto, pa ne znam iskreno sta da mislim. Ne bih se igrao sa ovim posto je na licu i oko oka, a ne bih nikako zeleo ni da mi ostane neki oziljak nakom uklanjanja.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Virusne bradavice na licu
PostPoslato: Sub Nov 21, 2015 10:46 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Апсолутно све може да се зезне. Сећам се дечка који је умро приликом операције ураслог нокта. Тупсони одлучили да му дају тоталну анестезију а нису проверили да ли је алергичан на њу.

Што не пробаш са кремом Ацикловир или Зовиракс?

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 26 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: