Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Sta me je to napalo?
PostPoslato: Čet Nov 15, 2007 1:19 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Maj 21, 2007 12:18 pm
Postovi: 19
Lokacija: Beograd
Prva tri dana sam imala kao ujede od komaraca po celom telu po malo. Kako su se ti ujedi (mislim da su ujedi, lici na to) nalazili i po ledjima, izmedju pazuha i lakta i po nogama a i zima je, znala sam da nije komarac. Imala sam kontakta sa psima dan pre nego sto mi se to pojavilo i pomislila sam da je u pitanju buva koja me je tada izujedala ali! Posle tri dana ujedi su se pojavili u velikom broju na i oko kolena i poslednja dva dana se to spustilo na deo iznad stopala. (inace sam se namazala tigrovom mascu (tata mi je rekao da ce me manje svrbeti :roll: ) i samo taj deo (stopala) nisam namazala dan pre nego sto mi se to spustilo kod stopala. Meni ovo ne prolazi, svrab je uzasan, operisala sam matericu pre 20 dana, imam 25godina i pre toga nisam imala nikakvih zdravstvenih problemma (ne mogu da verujem ste me je snaslo) + i moj decko je dobio isto ali mnogo manje ima i dva dana posle mene (znaci od mene :( )
Sta bi i od cega to moglo da bude?
Sumnjala sam na neku alergiju zbog veceg broja inekcija, lekova i vitamina, Ali ovo stvarno lici vise na ujede nego neki osip. Kod lekara ne mogu da stignem jer i redovno studiram (zavrsavam 4 godinu) i vec sam dosta odsustvovala zbog operacije a i radim.
Dok ne odem kod lekara molim za misljenje i savet.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Nov 17, 2007 4:44 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Okt 27, 2007 3:09 pm
Postovi: 43
Idite kod lekara, i to sto pre. Moze da bude mnogo toga, od infektivnih (zaraznih) bolesti, do neke alergije, ili nesto trece. Javite se u hitnu sluzbu Dermatoveneroloske Klinike. Ako postoji sumnja da je i Vas decko dobio iste simptome posle kontakta sa Vama, onda je neophodno da posetu Klinici ne odlazete ni minuta.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 35 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: