Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 7 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Tammy
PostPoslato: Čet Jun 02, 2005 4:47 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Maj 17, 2005 12:44 pm
Postovi: 14
Ima li neko iskustva sa kozmetikom iz Tammy kolekcije? Koristila sam ih za akne na licu i leđima, malo je bolje, ali nisam zadovoljna. Rekli su mi da idem u Kotodermu, ali nisam sigurna da će mi to pomoći. Neki savet? Hvala.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Jun 02, 2005 8:09 pm 
OffLine Saradnik
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 8:24 pm
Postovi: 873
Lokacija: Beograd
Dodjite u besplatno dermatolosko-kozmetolosko savetovaliste u apoteci "SB Trade". Pregled zakažite za utorak, ako ste slobodni, na telefon 011/557-553.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Jun 07, 2005 6:07 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Jun 01, 2005 3:42 pm
Postovi: 37
Lokacija: beograd
A zasto ne kotoderma? Cula sam da su mnogi tamo resili problem sa aknama.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Jun 07, 2005 9:36 pm 
OffLine Saradnik
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 8:24 pm
Postovi: 873
Lokacija: Beograd
Zato što ja nemam iskustva sa pacijentima koji su išli tamo. Ne mogu i ne smem da dam mišljenje za nešto što ne znam ili nisam siguran.
Nadam se da ste dobili odgovor na pitanje.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Jun 07, 2005 11:15 pm 
OffLine Saradnik
Pridružio se: Sub Jul 17, 2004 10:51 am
Postovi: 868
Lokacija: Beograd
U kotodermi koliko je moje iskustvo sa pacijentima koji su koristili njihove preparate rade izvanredni farmaceuti! Bilo bi lepo da se i oni ukljuce u forum. Pokusacu da pronadjem njihov mail i da ih pozovem. Svi zajedno bi dali super rezultate. Posebno mi je drago sto se u forum ukljucila i ekipa sjajnih dermatologa iz Nisa koji ce svojim iskustvom i entuziujazmom znatno doprineti radu foruma!

_________________
predajem estetsku negu i dermatologiju , uza specijalnost mi je barijerna funkcija koze, nega zdrave koze i alergijske promene na ocnim kapcima.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Sep 10, 2007 3:34 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Sep 02, 2007 11:31 pm
Postovi: 10
Ovo je e-adresa kotoderme http://www.kotoderma.com/, njihov mail je [email protected] , a broj telefona 011- 3830 668 ili 3830 669. Ja sam pre nekoliko godina imala problem - akne, pojačano mašćenje lica isl. i trebalo mi je 2 mjeseca da mi lice posle upotrebe paketa njihovih preparata postane lepše, tj da se smanji broj akni, a nakon godinu dana mi je lice postalo stvarno ok - sada retko kad iskoči neka akna (samo pre mjesečnog ciklusa i to ne uvek) i prođe nakon par dana. Prvih 2 mjeseca imala sam arsenal njihovih preparata i trebalo mi je 30min da to sve stavim, da se upije, pa... Posle se broj preparata sveo na one za osnovnu njegu. Moram da preporučim njihovu emulziju za umivanje! Sada retko - možda jednom u četiri meseca odem do njih na kontrolu. Više ne koristim baš sve njihove preparate, samo emulziju i bezalkoholni tonik, a kreme kupujem od drugih proizvođača.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Sep 11, 2007 2:06 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Avg 03, 2007 1:16 pm
Postovi: 185
Lokacija: Novi Sad
Pomenula si njihovu emulziju za umivanje,a meni je preporucen acidi borici za umivanje.Da li je on zaista dobar,odnosno da li moze da skodi obzirom da ga i deca koriste?


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 7 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 34 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: