Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 3 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Od SCHAUMA sampona mi opada kosa i pojavila se perut........
PostPoslato: Sub Okt 24, 2009 12:51 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Okt 24, 2009 12:39 pm
Postovi: 1
Pre nekog vremena mi pocela intezivno opadati kosa.
Imao sam slican problem ranije, ali manje izrazen.
Koristio sam Nirel sampon i on je pomogao i za opadanje i za perut, ali ima uzasan miris, pa sam promenio sampon.
SCHAUMA sam probao razne i konacno sam pronasao onaj koji mi je odgovarao, a to je SCHAUMA PROTIV PERUTI ZA MASNU KOSU.
Sve je bilo u redu do pre nekih 2 meseca, kada mi je pocela opadati kosa puno, a i perut se pojavila.
Pre par dana cujem od frizera da i njegova drugarica u zadnje vreme ima problem sa SCHAUMOM, znaci da to vise nije TO i da taj sampon vise nije dobar kao ranije.
Da ne ulazim u to: da li je neka kopija servirana na nasem trzistu, da li su za tu firmu poceli da rade u nekoj drugoj drzavi ili mozda cak i da je maticna fabrika promenila sastav(cisto sumnjam, ali nikada se ne zna)...ili nesto sasvim deseto....
Nekim sapunom sam prao kosu poslednja dva puta i smanjila se perut malo, a kosa opada puno manje.
Mene zanima koji sampon deletvorno moze da zameni ovu SCHAUMU, znaci da eliminise perut i zaustavi opadanje kose ?
Hvala !


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Od SCHAUMA sampona mi opada kosa i pojavila se perut........
PostPoslato: Sub Okt 24, 2009 4:25 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Apr 23, 2009 2:25 am
Postovi: 43
Lokacija: bg
I ja sam isto to primetila!!! Inace sam koristila razlicite vrste schaume a perut nikad ranije nisam imala!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Od SCHAUMA sampona mi opada kosa i pojavila se perut........
PostPoslato: Sre Okt 28, 2009 10:53 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Jun 01, 2006 7:16 am
Postovi: 605
Ja koristim BioMelemove proizvode, uglavnom šampone i s vremana na vreme revitabion (preskup je za mene, cca 1000 din.). Jednom do dvaput godišnje kupim po bočicu Mycoseb šampona.
Perut nemam, a davno sam je se otarasila uz pomoć Revitabiona (tada je tek počeo da se proizvodi i čini mi se da je bio kvalitetniji).

Mislim da ne postoji generalni izbor kvalitetnog šampona i da to varira od osobe do osobe.

Čuveni šamponi Header i Panten meni uopšte ne odgovaraju, kao ni Jonson, Nivea. Od pantena posle prvog pranja kosa mi se toliko bila zamrsila i osušila da sam je jedva raspravila.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 3 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 20 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: