Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1 Post ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Eglonil-Sulpirid u Ginekologiji
PostPoslato: Čet Avg 16, 2007 11:18 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Uto Feb 20, 2007 1:10 am
Postovi: 90
Lokacija: beograd
Na izgled bezbedan lek koji se prepisuje za stomacnu nervozu,ja sam ga cak dobila i kod stomacnog virusa.Ovim putem zelim skrenuti svim forumasima bilo da su muskarci ili zene,neverovatno koliko ga lekari olako prepisuju a da pacijente i ne upozore na njegovo stetno dejstvo.Navescu moj primer.Sa 23 god. posle porodjaja pojavila mi se nervoza zeluca posle porodjaja ,gubila sam kilazu, uz antidepresiv sam dobila i eglonil kapsule sumnjajuci na stomacnu nervozu izazvanu gastritisom,dijagnostikovano na vma.Dabi posle mesec dana koriscenja ovoga leka izgubila na kilazi,upala u depresiju i izgubila ciklus.Mesec dana sam ga uzimala jos ispitivanja su bila u toku bukvalno sam bila sto bi rekao narod kod sv. Petra na ispovesti, da ni jedan lekar nije posumnjao na eglonil,vec su se nizale razne dijagnoze,od postporodjajne depresije,anorexije... elem, radeci hormonski status ustanovljen mi je nagli porast prolaktina(7685) da vam negovorim normalne vrednost ,ovo moje je bilo abnormalno, ni 5 ni 6 za dva dana sam imala zakazan skener sa dijagnozom: sumnja na tumor hipofize.Uradjen je skener nije nadjeno nista,sem nesto malo mozga -).Zasto vam ovo govorim zbog ovog leka sam upala sa 23 u klimaks koristila cikloproginovu 1,5 god. da bi mi se regenerisao endometrijum.Cak kod muskaraca koji su koristili ovaj lek su se desavale razne promene, np. kod jednog pacuijenta muskarca doslo je do rasta grudi, vrlo stetan lek i u daljem razgovoru sa lekarim naisla sam na isti odgovor,davno prevazidjen lek i vrlo opasan,zato oprez, svako od pacijenata koji je imao problema ovoga tipa lek je dobio na VMA zalosno ali je tako oni ga i dalje prepisuju,eto to je moje iskusto a vase je da kritikujete ili prihvatite ka dobronameran savet.Hvala

_________________
tu sam da vam savet dam


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1 Post ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Majestic-12 [Bot] i 17 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: