Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 5 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Krvarenje
PostPoslato: Pet Okt 13, 2006 12:39 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Apr 25, 2006 11:44 pm
Postovi: 48
Imam 20 godina, sa 12 godina sam dobila prvu menstruaciju,koja je od uvek relativno redovna. Vec 8-9 meseci pijem Logest pilule i od tad mi se menstruacija potpuno stabilizovala, znaci uvek dobijam tacno na 29 dana.Samo dok sam pila prvu kutiju pilula, imala sam blago krvarenje, sto mi je ginekolog rekao da ce biti normalno i od tad je sve ok.Cak su mi i menstruacije krace, 3-4 dana, a pre pilula je bilo 7.I pre nego sto sam pocela da ih pijem, imala sam, kao sto sam napisala redovnu menstruaciju, ali ne kao sada, tad sam dobijala na 29-35 dana.Ali nikada nisam imala neka iznenadna krvarenja u toku ciklusa(znaci kad nije vreme za menstruaciju).A danas mi se upravo to desilo. Bila sam u gradu, i kada sam otisla u wc videla sam da su mi gacice krvave, znaci ne kap-dve, nego bas jedna poveca fleka. Iznenadila sam se i prilicno uplasila.Inace menstruaciju treba da dobijem u sledecu nedelju.Cula sam ranije da se to desava nekim devojkama, ali s obzirom da se meni za 8 godina ni jednom nije desilo, zaista sam se zabrinula. Pritom me stomak ne boli, jedino sto me celo popodne boli glava, ali ne verujem da se to moze nekako povezati.Inace, krv sam primetila u 8 veceras, a vec u 6, dok sam setala gradom sam osetila kao da sam dobila menstruaciju, al onda sam se setila da jos nije vreme, i potpuno na to zaboravila.I sad mi ide, ali sasvim sasvim malo.Pilule pijem redovno, samo 3-4 puta sam zakasnila, i to ne vise od sat vremena. Molim vas, recite mi sta bi to moglo biti i da li imam razloga za zabrinutost.Hvala puno unapred


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Okt 13, 2006 12:51 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Okt 05, 2006 5:31 am
Postovi: 4
Moze biti dosta toga,kasno ovulatornu krvarenje,implantacijsko krvarenje,krvarenje pred menstruaciju ..


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Okt 13, 2006 1:20 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Apr 25, 2006 11:44 pm
Postovi: 48
Sta su kasno olulatorno krvarenje i implantacijsko krvarenje?Da li je moguce da sam trudna, bez obzira na to sto uzimam pilule?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Okt 14, 2006 10:15 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Apr 25, 2006 11:44 pm
Postovi: 48
Zasto mi niko ne odgovara?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Okt 14, 2006 10:21 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Sep 02, 2006 1:31 pm
Postovi: 20
Imam 29 godina , nisam radjala, i pre par meseci sam imala tvz. ovulatorna krvarenja u okviru 4 mesecna ciklusa i onda su samo odjednom prestala,
sama od sebe.

Mislim da je potrebno uraditi analizu hormona reproduktivnih koju cu i ja uskoro uraditi.

Pitanje za DOktora:
Da li je u slucaju da imam hormonsku neravnotezu progesterona i estrogena
potrebno uvesti hormonske pilule tipa Diane 35 itd.... i da li one pomazu da se uspostavi hormonska ravnoteza.

Pozdrav


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 5 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 52 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: