Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 4 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Da li sam trudna
PostPoslato: Sre Dec 04, 2013 4:35 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Dec 04, 2013 4:07 pm
Postovi: 2
termin za menstruciju mi je bio od 25-29novembra medjutim ja nisam dobila...ali sam primetila simptome poput pojacanog belog sekreta,pojacano mokrenje,grceve i bol u donjem delu stomaka i bol u donjem delu ledja..da li to znaci da sam trudna?pomozite


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Da li sam trudna
PostPoslato: Pet Dec 06, 2013 12:34 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Avg 23, 2013 5:24 pm
Postovi: 112
Opusti se, zavisi od vise faktora zasto kasni menst, tako da ne moras da panicis ..

I u ostalom ti naj bolje znas da li je partner koristio zastitu . :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Da li sam trudna
PostPoslato: Sre Dec 11, 2013 10:59 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Dec 11, 2013 10:45 am
Postovi: 3
Zdravo, ja sam nova na ovom sajtu. Mnogo sam uplasena , imam 19 godina i od oktobra imam nezasticene odnose sa deckom.. Nisam nikada bila kod ginekologa , niti sam pricala sa nekim o ovome. Preplasena sam ... Zadnji put smo imali odnose 7.decembra i od tada se plasim da sam mozda trudna.. Menstruaciju trebam da dobijem 18. , ali ne znam da li da cekam da dobijem, ili da uradim test za trudnocu.. Sta da radim? ? Molim vas da mi pomognete :( :( :( Mnogo sam uplasena...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Da li sam trudna
PostPoslato: Uto Dec 17, 2013 12:40 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Dec 04, 2013 4:07 pm
Postovi: 2
Sandra treba prvo da se smiris..Sacekaj da dobijes,ako nedobijes na vreme najbolje je sacekati desetak dana i uraditi test...Znam da o tome stalno razmisljas,ali probaj da se opustis,skreni misli nekom dobrom knjigom,ili necim drugim,,jer napetost moze samo da pogorsa situaciju....Vidis meni je kasnilo i kada sam otisla na pregled rekli su da nisam trudna,posle dvadesetak dana ja jos nisam bila dobila,i to me je plasilo kao i tebe,uzela sam test na svoju ruku i uradila ga pojavile su se dve crtice,nisam mogla da verujem,odletela sam bukvalno kod lekara i evo sada sam trudna....MOJ SAVET TI JE DA SE OPUSTIS I URADIS TEST AKO VIDIS DA TI KASNI,ALI BI NAJBOLJE BILO DA SA NEKIM(NAJBOLJOM DRUGARICOM ILI MAJKOM) ODES DO GINEKOLOGA I DA POPRICATE....PUNO SRECE....


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 4 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 78 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: