Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1 Post ] 
Autor Poruka
 Tema posta: ovulatorno krvarenje, POMOC!
PostPoslato: Čet Feb 23, 2012 8:46 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sub Mar 19, 2011 6:51 pm
Postovi: 50
Molila bih nekoga strucnog da mi da misljenje...Naime, imam miom materice velicine 3cm, ne stvara nikakve vece smetnje ali imam problem sa ovulatornim krvarenjem. Nije jako ali me strasno iritira i jednostavno ne mogu da imam odnos u tom periodu a bas b i onda trebalo jer zelim bebu. Da napomenem imam 36 godina, iza sebe jedan porodjaj carskim rezom. Ginekolog mi je rekao da je to ovulatorno krvarenje maltene normalna pojava, mozemo probati da ga korigujemo lekovima(kontacepcijom valda) ali on tu nista ne bi dirao. Inace menstruacije su redovne s tim sto nikad ne znam bas tacno kad je prvi dan menstruacije jer pred ciklus imam neko krvuckarenje. Zanima me vredi li bar da uzimam neke cajeve virak ili majcinu dusicu? Jos nesto, imam zaista utisak da mi se nivo hormona promenio jer stalno imam neke bubuljicice po licu sto ranije ni je bio slucaj, grudi su mi jako male a imam vise 6 kilograma nego ranije (to sve posle porodjaja ), kad sam se porodila grudi su mi bile jako velike normalno od mleka, dojila sam 14 meseci.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1 Post ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Google [Bot] i 37 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: