Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 5 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: ZAHVALNOST OBGYN
PostPoslato: Pon Nov 07, 2005 11:12 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Apr 25, 2005 1:42 pm
Postovi: 162
Oko pola godine sam prisutna na ovom forumu, prvenstveno na temi Nutricionizam, jer me ona najvise zanima, s obzirom da se trudim da zdravo zivim.

No, desilo se da imam neki ginekoloski problem, pa sam postavila pitanje na ovoj podtemi. Pre toga sam bila kod svoje ginekoloskinje i uzalud pokusavala da saznam sta nije u redu, ali ona, iako slovi za velikog strucnjaka, nije umela ili znala ili htela da posveti dovoljno paznje mom "slucaju". Za razliku od nje, OBGYN mi je objasnila sta sve moze (i ne mora) biti uzrok mom problemu. Bukvalno sam se edukovala na ovom siteu. Po njenim instrukcijama, uradila sam testove koje mi je rekla da bi trebalo da uradim. Potom sam prenela ovde rezultate i, opet, zahvaljujuci njenom odgovoru, hitno sam uradila sta mi je rekla. Sada sam na terapiji i bice sve ok.

Zelim da joj se najlepse zahvalim i kao vrsnom strucnjaku i kao coveku. Da nije bilo njenih odgovara, ja bih ko zna koliko dugo jos lutala od lekara do lekara (sto je i inace manir nasih doktora: ako ne znate sami bukvalno SVE o bolestima na koje mogu da ukazuju vasi simptomi i ako sami ne trazite uput za ovo i uput za ono, oni nece mrdnuti prstom ni uloziti promil mozga da povezu jedan i jedan i kazu vam sta da radite. "Blagodareci" toj praksi ovdasnjih lekara, moja pokojna majka je tri godine bezuspesno obilazila ordinacije, setali su je kao majmuna, dok nije bilo prekasno. A ja, kao potpuni laik, koji se silom prilika u medjuvremenu obrazovao po Internetu, kad sam otvorila njen zdravstveni karton i videla neke rezultate sto su se vukli godinama, odmah sam znala na sta oni upucuju. )

HVALA OBGYN!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Nov 07, 2005 1:34 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Mar 11, 2005 11:32 am
Postovi: 170
Lokacija: Beograd
Zelela bih samo da se pridruzim zahvalnosti za sjajnu dr Ob Gyn.
Mislim da je Snezana R sve rekla i da bi moje reci bile suvisne.
Masha


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Nov 08, 2005 10:04 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Nov 01, 2005 7:51 pm
Postovi: 18
Lokacija: Kruševac
Sve što imam da kažem za Obgyn je SVAKA ČAST.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Nov 09, 2005 10:38 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Apr 27, 2005 3:04 pm
Postovi: 201
Lokacija: N.Sad
Pozdrav svima,
Ja takođe imam temu na ovom forumu.
Stvar je bila vrlo,vrlo ozbiljna i da nije bilo Dr. Obgyn sa svojom detaljnom analizom mog slučaja,savetima,statistikom ne znam, da li bi nas danas bilo četvoro ?!
Ona je bila toliko predana mom slučaju da je uključila i kolege eksperte koji su mi pomogli da donesem konačnu odluku i BOGU HVALA bili su svi u pravu i rodila sam zdravu jabuku :)
Da je sreće da je bliže.
Ja joj mogu samo reći HVALA ZA SVE I NEKA JOJ JE SVA SREĆA OVOGA SVETA.
Malo je takvih ljudi generalno jer ona je pre svega ljudina pa onda i stručnjak ! Zamislite s kakvom ažurnošću se ona založi za naše probleme,svaka joj čast !
Koliko je meni i mojoj porodici pomogla ja nikada ne mogu da se odužim a i nemam reči sve to iskazati na papiru !
Ja joj zaista želim od srca sve najlepše u životu naravno i njenoj familiji - neka su sa srecom


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Snezana, Patraskovic, Erika i Masho...
PostPoslato: Čet Nov 10, 2005 6:17 am 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Feb 28, 2005 2:56 pm
Postovi: 1378
...ganuli ste me svojim porukama...valjda ta toplota koje ste vi ispoljile u ovih nekoliko recenica da ( dugo a ) covjeku volju da opet dodje i pomogne nekome ovdje, jer ti sati provedeni tipkajuci, o onome sto bi trebalo uraditi, jesu mrvica u odnosu kada se rodi novi zivot, sacuva zdravlje, mine bol, pokaze nada...

Necu da lazem i izigravam samaricanku, jer mi ponekad utrnu prsti od tipkanja, mrzim glupa pitanja, ponavljanja istih, i mrzim sto se 'navucem' na odgovaranje Vama kao na drogu, kada imam stotinu drugih obaveza od roditeljskih do profesionalnih...i zovem ovaj forum svojom povremenom ovisnoscu...

Mogli ste primijetiti da nastojim da Vam prevedem sve strucne rijeci i suhoparni naucni jezik cinjenica i fakata, u nesto jednostavno sto se zove zivot i obicna zena-covjek, a to mi oduzima najvise vremena.

Uvijek kada Vam pisem nadam se da ce moj odgovor na jedan problem, da procita bar 10 ljudi koji posjete website, jer jedino obrazovanjem i znanjem mozete da unaprijedite svoj zivot i zdravlje.

Kada sam dosla u Kanadu prije 5 godina nisam govorila niti jednu englesku rijec...i morala sam da idem u skolu engleskog za imigrante...i za 6 mjeseci sam promijenila 6 profesora engleskog jezika ! jer sam trazila najboljeg !!! I konacno nasla i nakon slijedecih 6 mjeseci sa izuzetnim profesorom sam polozila trazena 2 internacionalna ispita engleskog i predala aplikaciju za program koji mi je dao licencu da radim svoj posao u ovoj prekrasnoj zemlji.

Hocu da kazem...ako Vash problem kao pacijenta nije rijesen, morate da mijenjate svog doktora, jer ako Vam on ne pomaze, ne postoji niti jedan razlog da budete njegov pacijent. Zelim isto tako da kazem da Beograd i Srbija ima sigurno izvrsne doktore, ali ti obicno nemaju veliku propagandu i pacijenti rijetko saznaju za njih.
Kod nas jos uvijek postoji takozvani kafanski marketing, i ako se o nekome govori dobro u kafani, onda mora da je dobar...o ljekaru treba da govore njegova djela i njegovi pacijenti, jer su to njegovi uspjesi i njegova reklama.
Ja sam specijalizaciju zavrsila ( prvi put ) u Visegradskoj i tamo sigurno postoji nekoliko izuzetnih strucnjaka ( ili je postojalo kao sto su pokojni Drazen Milacic, Zarko Pilic ), ali je tesko Vama pacijentima znati medju njih 100 ko je dobar...nazalost u nasim bolnicama se ne rade istrazivanja od pocetka poslednjeg rata, ne vodi se statistika, i niko ne zna nicije rezultate rada...zato Vam ostaje da slusate svoju intuiciju i gledate rezultate lijecenja Vaseg ginekologa. Ako ste nezadovoljni...idite dalje.

Zelim Vam dobro zdravlje i srecu i hvala na ovim divnim rijecima.

Vas ObGyn

Ako se ne javim po nedjelju dana...nemojte mislite da se necu vratiti...samo radim nesto drugo, sto nije moglo cekati.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 5 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 84 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: