Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 3 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: molim za pomoc
PostPoslato: Pet Mar 06, 2009 3:37 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Mar 06, 2009 3:15 pm
Postovi: 6
dobar dan svima .....imam 24 godina i imam jedan problem molim vas ako bilo ko zna nesto o ovome dami pomogne.Pre 3 meseca imala sam vaginalni sekret tamno bele boje sa smradom na kiselo i ne bas vodljikavi nego malo gusci bila sam kod ginekologa uradila analize i reko mi da imam malo smanjene velicine materice dali to utice ubuduce na trudnocu?doktor mi dao kansen i gentamicin mast al nista mi nije pomoglo posle sam uradila hormonsku analizu sve je bilo ok samo mi je povecan prolaktin sta treba da radim u vezi prolaktina doktor mi nista nije dao u vezi toga a ni u vezi materice bojim se... sekret i dalje traje nemam ga samo u menstrualnom ciklusu aposle toga ponovo pocinje molim vas pomozite mi ......


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Mar 06, 2009 4:05 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pet Dec 24, 2004 7:22 pm
Postovi: 2202
Lokacija: Nemacka
Sto se tice sekreta moras opet kod lekara (ako nisi zadovoljna promeni ginekologa). Takav kakav si opisala sigurno nije normalan.
Meni je dok sam zivela u BGD ginekolog uvek govorio kako imam malu matericu. To je na mene uvek delovalo zastracujuce i uvek sam postavljala pitanje sta to znaci(mada nasi mrgudni lekari ne vole kada im se postavljaju pitanja i kada moraju da objasnjavaju). Pravi odgovor nisam nikad dobila vec samo videcemo kada budes htela da imas bebu. Zatrudnela sam bez problema i rodila zdravo dete.
Nadam se da ce tako biti i kod tebe.
Sto se tice prolaktina morace neko drugi da ti odgovori u to se ne razumem....


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Mar 06, 2009 8:01 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Okt 23, 2008 1:43 pm
Postovi: 233
u medicini obicno mali organ znaci dobar nalaz. Veci je problem kada je nesto uvecano...
To sto je mala materica ne znaci nista (osim ako se ne radi o necem drugom,recimo da je bas mala-mala-nerazvijena) tako da za trudnocu ne bi trebalo da bude smetnje...
Ako imate...prepisite nalaz ginekologa,ukljucujuci i taj prolaktin...


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 3 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 72 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: