Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1 Post ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Za doktore, molim pomoc!!!
PostPoslato: Pet Okt 24, 2008 2:20 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Okt 24, 2008 2:17 pm
Postovi: 1
Lokacija: Novi Sad
Postovani doktori, molila bih Vase misljenje. Imam 35 godina. U februaru ove godine sam radila treci IVF, bio je uspesan. Trudnoca je bila besprekorna do 25. nedelje, a onda je, na zalost doslo do infekcije i prevremenog porodjaja. Meni su prilikom IVF-a vracena 3 embriona, jedan se podelio u materici i do osme nedelje sam imala cetiri bebe. Tada su tri odustale, jedna je nastavila sa razvojem. U 25-oj nedelji je sve u par dana otislo naopako. Dr kaze da ne vidi drugi razlog infekcije nego te bebe sto su odustale. Porodila sam se 31.jula, pocetkom septembra sam imala neko krvarenje sa sluzi, neko ciscenje. Od tada nista. Juce sam bila na pregledu i endometrijum mi je 22mm, dr mi je rekla da uradim test na trudnocu, uradila sam sinoc, i ako je negativan, a jeste, da danas pocnem sa primolut-nor tabletama 1x1 deset dana. Razmisljala sam da u decembru radim ponovo IVF. S tim da zele da sada kada dobijem menstruaciju da uradim histeroskopiju. Radila sam je prosle godine, ali sada da vide stanje materice posto sam se prerano porodila. Da li Vi mislite da bih mogla ponovo da radim IVF ili bi trebalo jos pauze?


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1 Post ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 35 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: