Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1 Post ] 
Autor Poruka
 Tema posta: bolesti i mogucnost trudnoce. molim za savet obgyn
PostPoslato: Uto Jan 08, 2008 3:02 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Jan 08, 2008 2:45 am
Postovi: 1
Imam 32 godine, radim kao profesor. Nikada nisam radjala, niti sam imala prekinute trudnoce. Jos dok sam bila dete dijagnostikovali su mi hormonski poremecaj (duge, neredovne, jako bolne menstruacije). Nije mi receno koji je disbalans i kojih hormona. Od 15-18. godine sam pila hormonske lekove, ali ne znam sada kako se zovu.
U jednom periodu sam imala i anksiozni poremecaj zbog koga pijem Flunirin (1) + Ksalol (0,5). Sada se tu lekovi smanjuju i moja doktorka je rekla da sam psihicki sposobna da budem trudna.
Ali, moj ginekoloski nalaz glasi>Uterus Avf duzine 46 mm, transverzalni 44mm, anteroposteriorni 49mm. Endometrijum 10mm. Miom fundus 18x23. Miom zadnji zid 27x28mm. Ovar dex mikrocistican 26x24.
Ja nikada nisam pokusavala da ostanem trudna, ali bismo moj partner i ja to sada zeleli.
Ja sam prilicno uplasena zbog mogucih komplikacija koje bi se mogle desiti u trudnoci zbog mioma i svih ostalih stvari.
Treba mozda jos dodati da imam dobre i zdrave uslove, ali sam ja preosetljiva i plasim se da necu izdrzati tu mogucu trudnocu.
Molim Vas da me posavetujete.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1 Post ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 74 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: