Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 7 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Temperatura
PostPoslato: Pon Feb 11, 2013 2:04 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Feb 11, 2013 1:53 am
Postovi: 1
Postovani!
Oprostite sto sad otvaram ovu temu mozda ima vec takva, ali sve sam pregledala i nisam naisla..
Znaci moj problem je imala sam jaku glavobolju pretprosli tjedan i ta glavobolja je trajala 2 dana nesto strasno nakon te glavobolje sam se razbolila u pocetku je bila prehlada onda sam imala anginu i to sam kao izljecila..ali angina se vratila odma i tu je pocelo curenje nosa, kasalj, bol u uhu sto jos eto i danas osjetim taj pritisak i to skakanje zivca..naime dosla sam u srijedu doma s temperaturom 38 odma sam pila caj i popila sam lupocet i temperatura je pala..kad je tableta prestala djelovati temperatura je porasla na 39 i opet sam popila lupocet..i od srijede imam stalno temperaturu krece se od 37 do 38 i vise ne uzimam lupocet..bila sam kod doktora kaze da je sve to uredu iako se meni to tako ne cini jezik me boli imam onih pristica po njemu, a za nepce da ne pricam tako je bijelo i boli da ne mogu normalno ni jesti..naravno doktor mi je prepisao sumamed i brufen granule..meni to nista nije pomoglo molim vas dajte mi vi neki savjet inace cu izluditi.. :(


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Temperatura
PostPoslato: Pon Feb 11, 2013 10:21 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Dec 13, 2012 3:42 pm
Postovi: 5202
Lokacija: Београд
Да ли су ти урадили брис из носа и грла?

Испирај уста и грло јаким чајем од жалфије. Не знам да ли би смела да испираш и са раствором соде бикарбоне. Можеш да пробаш, па ако буде пекло ти немој.

Да ли ти се бол у увету повећа када прстом притиснеш у уво?


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 7 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 100 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: