Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 6 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: normalna stolica sa nesvarenom hranom
PostPoslato: Pet Avg 15, 2014 3:34 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sre Avg 14, 2013 3:12 pm
Postovi: 99
Poštovani hteo bih vas pitati sledeće...Pre oko četiri pet dana imao sam potpuno crnu stolicu nakon cega sam bio pomalo zabrinut.Nakon toga sam poceo vracati film sta sam jeo pre toga i setio se da sam dva dana pre toga jeo dosta dzigerice i tada sam bacio loptu na to.Pošto sam bio uplašen od tada pratim svaku stolicu posle nuzde.Uglavnom nemam proliv ali me stomak boli slabije pa se pitam od cega li je.Danas sam posle nuzde dobro osmotrio stolicu i primetio nesvarenu rizu koju sam jeo i kao semenke lubenice nepotpuno svarene bar tako iizgleda,crne boje .Pitanje je ustvari kad bi te crne tackice tj komadici u stolici bili ugrusci krvi bili to bilo specificno znaci videlo bi se da je krv ili je to u obliku crnih tackica tj velicine semena lubenice.Napomena je da sam jeo tri dana za redom lubenicu jexino juce nisam pa jeli moguce da se u crevima nalaze te semenke i da to nisu krvavi ugrusci...ako neko moze da mi pojasni bio bih mu zahvalan.Inace stolica je redovna normalne boje samo primecujem te cudne pojave u njoj...


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 6 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Google [Bot] i 86 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: