Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 15 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: problem sa penisom...
PostPoslato: Pon Jan 10, 2011 2:53 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Pet Sep 25, 2009 6:20 pm
Postovi: 82
Malo mi je neugodno o ovome da pricam ali sto cu, kod doktora jos nisam odlucio da idem, imam jedan mali problem.

Prije mjesec dana , kad postaje da se izrazim tvrd , bio je ravan, a sad je malo vise u lijevu stranu , isto sam primjetio da oblik glavica nije isti, to jest desna strana je duza, a lijeva manja, nije puno posao u lijevu stranu, ali ipak ne svidja mi se to.

Da li ima neka vjezba koju bi mogao da koristim da vratim kako je bilo, ponekad se samozadovaljam, uglavnom skoro svaki put desnom rukom , pa da nije to uzrok ? Mislio sam da pocnem sa lijevom rukom, mozda se vrati kako je bilo, obrezan sam isto ako ima kakve veze.

Citao da ima neki sindrom za ovo, ali iskreno , ne osjecam nista od tih simptoma, niti kakvih problema kad imam erekciju.

Bilo koji savjet je dobrodosao, samo mi nemojte reci da idem kod doktora..eh da je zensko, no musko, to cu malo kasnije ako ne bude poboljsanja.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: problem sa penisom...
PostPoslato: Pon Jan 10, 2011 3:21 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Pet Sep 25, 2009 6:20 pm
Postovi: 82
niti kakvih problema kad imam erekciju - ejakulaciju, ne mogu da editujem post.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: problem sa penisom...
PostPoslato: Pon Jan 10, 2011 6:59 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Dec 28, 2010 8:20 pm
Postovi: 191
To stanje se zove Pejronijeva bolest. Kako ti opisujes, ne deluje da je nesto strasno. Meni nije poznato da se to moze korigovati vezbama. Ukucaj na google "peyronie's disease" ima dosta o tome da se procita. Svakako bih ti savetovao da odes kod lekara (jer mozda i nije pejronijeva bolest...). Pozz


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: problem sa penisom...
PostPoslato: Pon Jan 10, 2011 7:05 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Jan 15, 2009 7:10 pm
Postovi: 2290
goodbyemylover je napisao:
Bilo koji savjet je dobrodosao, samo mi nemojte reci da idem kod doktora

bez pregleda definitivno ne moze nista da se kaze, mora prvo da se pregleda penis i ustanovi postoji li neki problem...dakle to je nastalo nedavno, a do pre mesec dana nije bilo nista od toga sto sad navodis? je li bilo nekih povreda u medjuvremenu? ne bi trebalo da bude povezano sa obrezivanjem, pretpostavljam da ono nije bilo u proteklih mesec dana pa da si nakon toga primetio nesto...u svakom slucaju, kao sto je i zdravo vec napisao, savetuje se odlazak urologu...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: problem sa penisom...
PostPoslato: Pon Jan 10, 2011 9:07 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Pet Sep 25, 2009 6:20 pm
Postovi: 82
zdravo je napisao:
To stanje se zove Pejronijeva bolest. Kako ti opisujes, ne deluje da je nesto strasno. Meni nije poznato da se to moze korigovati vezbama. Ukucaj na google "peyronie's disease" ima dosta o tome da se procita. Svakako bih ti savetovao da odes kod lekara (jer mozda i nije pejronijeva bolest...). Pozz


Da bas sam citao o tome sada.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: problem sa penisom...
PostPoslato: Pon Jan 10, 2011 9:12 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Pet Sep 25, 2009 6:20 pm
Postovi: 82
Dr011 je napisao:
goodbyemylover je napisao:
Bilo koji savjet je dobrodosao, samo mi nemojte reci da idem kod doktora

bez pregleda definitivno ne moze nista da se kaze, mora prvo da se pregleda penis i ustanovi postoji li neki problem...dakle to je nastalo nedavno, a do pre mesec dana nije bilo nista od toga sto sad navodis? je li bilo nekih povreda u medjuvremenu? ne bi trebalo da bude povezano sa obrezivanjem, pretpostavljam da ono nije bilo u proteklih mesec dana pa da si nakon toga primetio nesto...u svakom slucaju, kao sto je i zdravo vec napisao, savetuje se odlazak urologu...

Pa da neadavno, mislim prije mjesec dana ja nisam nista primjetio , i kad se olaksam, vidim da mokraca ide na lijevu stranu vise. A za povrede ne, samo znam da sam se jednom samozadovaljao malo vise u krakto vrijeme i malo jace ne znam da li to ima ikakve veze, a za odlazak urologu, za dva dana radim test krvi i mokrace, pa je li to moze pomoci da se ustanovi imam li to, ili se ipak mora ici kod urologa ?
Isto sam citao Pejronijeva bolest , simptom je kad se iskrivi penis, ali da tu ima drugih simptoma koje ja ne osjecam uopste.

p.s hvala na odgovorima, malo me ovo uplasilo da ne bude ta bolest, pa ako test mokrace ne moze da pomogne ici cu kod urologa , mislim on je najvise okrenut na lijevu stranu od polovine tijela do gore, i to mozda oko 20stepeni i manje ne mogu da izmjerim ,ali znam da se promijenilo po nacinu kad se olaksam, mokraca ide vise na lijevu stranu, i po obliku glavica.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: problem sa penisom...
PostPoslato: Pon Jan 10, 2011 9:28 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Jan 15, 2009 7:10 pm
Postovi: 2290
ne moze to da se vidi iz nalaza analize mokrace i krvi, treba pregledati penis...najbolje je da odes na pregled i skines brigu... :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: problem sa penisom...
PostPoslato: Pon Jan 10, 2011 9:34 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Pet Sep 25, 2009 6:20 pm
Postovi: 82
Dr011 je napisao:
ne moze to da se vidi iz nalaza analize mokrace i krvi, treba pregledati penis...najbolje je da odes na pregled i skines brigu... :wink:


Ne preostaje mi nista drugo, samo zadnje pitanje, je li moze da se slika kad imam erekciju pa da pokazem doktoru, ili se moram skidati tamo, ako mi samo neko moze objasniti malo tu proceduru , sto moram uraditi,a sta doktor i to je to.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: problem sa penisom...
PostPoslato: Pon Jan 10, 2011 9:45 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Jan 15, 2009 7:10 pm
Postovi: 2290
goodbyemylover je napisao:
Ne preostaje mi nista drugo, samo zadnje pitanje, je li moze da se slika kad imam erekciju pa da pokazem doktoru, ili se moram skidati tamo, ako mi samo neko moze objasniti malo tu proceduru , sto moram uraditi,a sta doktor i to je to.

treba opipati penis, dakle tu slika ne pomaze, pregled je i svrha odlaska lekaru, i nemoj da ti bude neprijatno, nije to uopste strasno koliko god da ti unapred tako deluje...na stid zaboravi, lekar je tu da pomogne, a kad vec budes to prosao videces da je bilo mnogo lakse nego sto si mislio! :wink: znaci samo hrabro!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: problem sa penisom...
PostPoslato: Pon Jan 10, 2011 9:48 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Pet Sep 25, 2009 6:20 pm
Postovi: 82
Dr011 je napisao:
goodbyemylover je napisao:
Ne preostaje mi nista drugo, samo zadnje pitanje, je li moze da se slika kad imam erekciju pa da pokazem doktoru, ili se moram skidati tamo, ako mi samo neko moze objasniti malo tu proceduru , sto moram uraditi,a sta doktor i to je to.

treba opipati penis, dakle tu slika ne pomaze, pregled je i svrha odlaska lekaru, i nemoj da ti bude neprijatno, nije to uopste strasno koliko god da ti unapred tako deluje...na stid zaboravi, lekar je tu da pomogne, a kad vec budes to prosao videces da je bilo mnogo lakse nego sto si mislio! :wink: znaci samo hrabro!


Evo se osjecam kao da idem da me kolju :)
Hvala za ohrabrivanje, ali kad pomislim sto moze biti, zaboravim na stid i na sve, poslije srijede idem, jer mi je tad zakazano za krv i mokracu, pa vam javljam rezultate. Hvala na svim odgovorima .


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 15 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: larsfloris, Majestic-12 [Bot] i 56 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: