Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 6 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Kratak menstrualni ciklus
PostPoslato: Pon Mar 26, 2007 7:43 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Mar 26, 2007 7:26 pm
Postovi: 1
Prvi put 'ucestvujem' u forumu pa nisam sigurna da li ce poruka stici na pravu adresu, i da li je format odgovarajuci.
Moj problem je sto u zadnjih 2 godine imam vrlo oskudno menstrualno krvarenje koje traje 1 do 1.5 dan. Pored toga imam osecaj suvoce i peckanja. Moram da napomenem da sam 2005 godine u avgustu imala nakon duzeg vremena normalnu menstruaciju i u septembru sam ostala u drugom stanju, ali je trudnoca prekinuta u 13-toj nedelji zbog problema 'hidrops fetalis'. Uzrok nije pronadjen. Nakon uradjene kiretaze prva menstruacija je bila nakon 3 meseca, isto oskudna. U februaru ove godine je bila normalna, da bi vec u martu sve nastavilo po starom. Suprug i ja zelimo bebu, i radili smo kontrole i preglede usltrazvukom (i u vreme ovulacije) i lekari utvrde je je sve ok. U januaru smo radili analize (uzorak endometrijuma dat je na biopsiju) i pronadjena ureaplazma. Prilikom intervencije lekar je utvrdio da ovulacija nije ok, i da je 'povrsina glatka i sjajna' a ne 'meka i poput peskira' kakva bi trebala biti.
Lekar i dalje tvrdi da je 'sve ok' ali mi je vrlo tesko da shvatim kako moze sve biti ok ako ovulacija nije dobra i ako imam vrlo oskudno menstrualno krvarenje. Da li se radi o hormonskom disbalansu, da li ulazim u menopauzu (imam 36 godina)
Savet bi mi bio od velike pomoci. Osecam da se nalazim u corsokaku i ne znam da li da verujem svojoj logici ili lekarima.
Zahvalna


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 6 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: larsfloris i 65 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: