Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 7 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: cudni simptomi
PostPoslato: Sub Jul 26, 2008 2:16 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Pet Jul 25, 2008 4:00 pm
Postovi: 91
molila bi ako je moguce odgovor na dva pitanja_prvo /dali pojava limfnih zlezda tj lgl na vaskularnom sistemu vrata velicine do 16mm mora da bude neki los znak ?inace ks je o leukolimfocitna formula je u granici normale i lgl kako kazu nisu infiltrirane jedni kazu da idem kod hemastologa a jedni da nije nista pa sta da radim ako su ostali nalazi uredu sto bi isla. inace moj suprug je imao uvecane lgl isto na vratu ali su bile infiltrirane i leukolimfocitna formula je stalno bila uvecana posle ispitivanja k.srzi dobio je dg.C91.1 ili hronicna limfocitna leukemija jos uvek smo u soku on ima 47g.rekli su nam da se za sad neleci dok se ne razvije u tezi oblik pa kako zar netreba spreciti da dodje do toga i kako da mu pomognem a zanima me prognoza tog oblika da li je to dobro sto je pocetna i da li o koliko moze da sae odrzi na tom stadijumu pompzite bar nekom informacijom novi smo u svemu ovome inace sam i ja bolesna sto i nije tako bitno ali me sad kopka dali da idem kod hematologa ili ne samo da se zna nisam hipohondar ja sam jos u februaru radila ultra zvuk zbog stitne zlezde pa je se videlo prisustvo lgl sobzirom da sam pronizonski pacijent pomislila sam da mi je to od leka kao sve drugo sto sam dobila pa nisam isla dalje a moj suprug se u maju poceob da psecsa lose a do tad je bio zdrav nikad nije isao kod lekara tako das smo u soku hvala i posto se javljham prvi put nadam se da ce te razumeti zbrkanost pitanja


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Jul 26, 2008 2:58 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Jan 10, 2008 9:52 am
Postovi: 360
Lokacija: Sr.mitrovica
Nazalost koliko ja znam hronicna leukemija se ne moze izleciti ali se zato moze ziveti mnogo godina posle dijagnoze.

_________________
Testosterone man


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 7 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Google [Bot], larsfloris i 74 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: