Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 6 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Oticanje noge!!!
PostPoslato: Uto Maj 31, 2011 7:06 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Maj 05, 2011 7:42 pm
Postovi: 3
Molim Vas da mi pomognete, radi se o mojoj levoj nozi na kojoj se javlja blag otok, u vidu zadebljanja, neposredno iznad članka. Otok je mekan i ne boli, i verovatno se ne bi ni primetio da se noga ne upoređuje sa drugom nogom, u poluprečniku je noga šira par milimetara, odnosno uveče kad dođem sa posla umorna ponekad zna obim noge da bude širi skoro centimetar. Na poslu sedim po ceo dan i umem da osetim probadanja duž cele noge (i leve i desne), mada više leve. Ujutru razlika isto postoji, mada kad su noge odmornije (posebno kako je leto) nešto je manja, jer su članci tanji. Slučajno sam primetila razliku kada se povela priča o otocima i trombovima i jako sam uplašena, koliko je ozbiljno i šta bi trebalo od analiza uraditi? ja sam pre par nedelja radila analizu krvi i urina, i sve je odlično, bubrezi, krvna slika, osim nešto malo povišenog holesterola. Imam 25 godina, nisam rađala, imam naviku da se tuširam vrelom vodom (palo mi je i to na pamet, eventualno reuma), ne znam ni sama! Molim Vas pomozite!


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 6 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 85 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: