Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 13 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Tko bi.h bio da nisam ja
PostPoslato: Pon Apr 20, 2009 2:10 am 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Nov 17, 2008 2:46 am
Postovi: 1687
Lokacija: Lugar i PSIHOLOG ANALITICKE ORIJENTACIJE VODJEN LJUBAVLJU KRENU' U BESPUCE OHHHHH ZMEJEVI, ZMAJEVI!
Mozda je pitanje za psihologiju...
Danas na ovaj Sveti Pravovjerni Dan raznjezen, cuvsi se sa voljenima, procitavsi postove vise ili manje dragih, razmatram moj zivot. Umnogome nezadovoljan, presrecan obitelji koju sam stvorio i imam je... razmisljam o devojcici od 15 godina (ako nema koju vise) i postavim si pitanje iz naslova.
Tko bih bio da nisam ja? Tko bih bio da nemam penis? To mi i nije tesko zamisliti, jer ga vazda gledam uvaliti nekom tko ga nema. Testise nastojim zadrzati po svaku cijenu :D Da nisam alfa muzijak, bio bih alfa zenka!
Bio bih vjerovatno qrva, ne zbog novca (hvala bogu imam mozak za stvaranje novca) koliko zbog ljubavi ka polnom odnosu!
Ovaj post je najmanje upucen osobi od 15, upucen je onim laznim moralistima, laznim farisejima! Pogledajte se u ogledalo, zapitajte se, gde su Vam testisi!

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=X4U7VgUQ ... re=related
http://www.youtube.com/watch?v=fYia6tAd_EY&NR=1
Kad je struju izmislio Tesla, ameriko sisala si vesla!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Apr 20, 2009 2:49 am 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Sep 11, 2008 9:05 pm
Postovi: 673
"Znam, matematika nikada ne laze - bolje da ne proveravam da li sam tamo".

Imati testise moze znaciti i da ti je neprijatelj zasao duboko u pozadinu. Ja bih se na tvom mestu prilicno zabrinuo :(


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Apr 20, 2009 2:54 am 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Nov 17, 2008 2:46 am
Postovi: 1687
Lokacija: Lugar i PSIHOLOG ANALITICKE ORIJENTACIJE VODJEN LJUBAVLJU KRENU' U BESPUCE OHHHHH ZMEJEVI, ZMAJEVI!
Citiraj:
Imati testise moze znaciti i da ti je neprijatelj zasao duboko u pozadinu. Ja bih se na tvom mestu prilicno zabrinuo
_________________

Vi to iz iskustva???
Kakvo god vas iskustvo pratilo, mislio sam na one moje koji su na mijestu za razliku od onih na koje ste Vi naucili!

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=X4U7VgUQ ... re=related
http://www.youtube.com/watch?v=fYia6tAd_EY&NR=1
Kad je struju izmislio Tesla, ameriko sisala si vesla!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Apr 20, 2009 3:23 am 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Sep 11, 2008 9:05 pm
Postovi: 673
Zao mi je sto cu te razocarati ali uvek ucim iz tudjih iskustava i na tudjima greskama. Nikada ne pravim svoje...ne mogu reci da sam poucen tvojim primerom, vise zbunjen...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Apr 20, 2009 4:31 am 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Nov 17, 2008 2:46 am
Postovi: 1687
Lokacija: Lugar i PSIHOLOG ANALITICKE ORIJENTACIJE VODJEN LJUBAVLJU KRENU' U BESPUCE OHHHHH ZMEJEVI, ZMAJEVI!
Mladicu, mislim da gresis! Ovu temu sam otvorio upravo da ljudi nauce pre nego li pocnu oblajavati! Mislim da si prvi izletio pred rudu i da moras jos dosta uciti! Ova tema je posvecena tebi i slicnima!

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=X4U7VgUQ ... re=related
http://www.youtube.com/watch?v=fYia6tAd_EY&NR=1
Kad je struju izmislio Tesla, ameriko sisala si vesla!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Apr 20, 2009 11:55 am 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Avg 28, 2008 10:24 pm
Postovi: 1893
MACHINE je napisao:
Zao mi je sto cu te razocarati ali uvek ucim iz tudjih iskustava i na tudjima greskama. Nikada ne pravim svoje...ne mogu reci da sam poucen tvojim primerom, vise zbunjen...



Samo jedno pitanje:koliko ste iskreni kad kazete da nikada niste napravili gresku u zivotu?Bas nikada?Ne pravite greske? :roll:
Ako je tako onda moram da vam kazem da sam prvi put u zivotu cula tako nesto!Neko ko nikada ne gresi? :o HHHMMMMMM

_________________
Ko ne zna, a misli da zna, budala je, ignorishi ga!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Tko bi.h bio da nisam ja
PostPoslato: Pon Apr 20, 2009 12:02 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Avg 28, 2008 10:24 pm
Postovi: 1893
hunter je napisao:
Mozda je pitanje za psihologiju...
Danas na ovaj Sveti Pravovjerni Dan raznjezen, cuvsi se sa voljenima, procitavsi postove vise ili manje dragih, razmatram moj zivot. Umnogome nezadovoljan, presrecan obitelji koju sam stvorio i imam je... razmisljam o devojcici od 15 godina (ako nema koju vise) i postavim si pitanje iz naslova.
Tko bih bio da nisam ja? Tko bih bio da nemam penis? To mi i nije tesko zamisliti, jer ga vazda gledam uvaliti nekom tko ga nema. Testise nastojim zadrzati po svaku cijenu :D Da nisam alfa muzijak, bio bih alfa zenka!
Bio bih vjerovatno qrva, ne zbog novca (hvala bogu imam mozak za stvaranje novca) koliko zbog ljubavi ka polnom odnosu!
Ovaj post je najmanje upucen osobi od 15, upucen je onim laznim moralistima, laznim farisejima! Pogledajte se u ogledalo, zapitajte se, gde su Vam testisi!




Jos ce i ispasti da se od osamdesetog godista pa navise ('81,'82.....) razvio nemoral i blud a da smo svi mi ranije rodjeni bili cedni i visoko moralni! :lol:
Hunter,bravo za gore napisano!Laznih moralista svuda,nazalost!

_________________
Ko ne zna, a misli da zna, budala je, ignorishi ga!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Apr 20, 2009 9:39 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Ned Jun 15, 2008 1:39 pm
Postovi: 330
Lazni moralisti su uglavnom najveci perverznjaci - neko je to vec lepo primetio, ali nije lose da ponovimo.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 13 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 82 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: