Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 6 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: endometrioza ili trudnoca
PostPoslato: Čet Avg 07, 2014 2:57 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Avg 07, 2014 2:39 pm
Postovi: 3
Zdravo svima!
Prvi put se prikljucujem forumu jer imam jednu nedoumicu.
Naime, imam 24 godine i jednu trudnocu iza sebe. Lep, Bogu hvala, prirodan porodjaj, sve u najboljem redu. Sa suprugom sam imala nezasticene odnose, jer hocemo jos jedno dete. Poslednja menstruacija dogodila se 15. juna. Jula 20. uradila sam test na trudnocu (trakica), bio je negativan. Grudi su mi se uvecale, bole me, cesce mokrim, malo mi se uvecao stomak, jedno vece sam imala mucninu bez povracanja (u prethodnoj trudnoci sam samo jednom povracala u 5. mesecu), na jedan dan mi se cak pojavio hemoroid (takodje detalj koji je karakterisao prvu trudnocu, doduse njenu kasnu fazu). Pre dva dana sam bila na ultra-zvuku. Doktor mi je rekao da zadebljan endometrijum materice moze biti znak trudnoce, ali istu nije potvrdio. Pored zadebljanja endometrijuma materice, uocio je i folikul na jednom od jajnika i rekao mi da dodjem za nedelju dana. Bila sam nestrpljiva, pa sam juce uradila drugi test (plocica) koji je ponovo bio negativan.
Molim vas da mi prokomentarisete sve ove moje simptome zajedno sa nalazom doktora.
Hvala unapred!


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 6 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 111 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: