Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 8 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Bolovi u testisima
PostPoslato: Čet Dec 06, 2018 8:59 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Dec 06, 2018 8:49 pm
Postovi: 1
Ovako imam 18 godina, bavio sam se rvanjem 3-4 godine pre povrede pa samim tim sam i isao u teretanu, na mrtvom dizanju sam se isforsirao i digao preveliku kilazu posle toga su se pojavlili bolovi u desnom testisu, posle toga sam isao kod urologa koji je ustanovio da imam varikocele na desnoj strani i da ako bolovi ne porodju da odem na Vma(posto sam vojni osiguranim) i posto bolovi nisu prosli ja sam otisao tamo i radio ultra zvuk na kome mi je radiolog rekao da sam napravio kao neku mini kilu koja ce se povuci sama od sebe, urolog mi je prepisao diklofenak cepice i diklofenak kremu posle toga bolovi su se samo povecali pa sam ja otisao ponovo gde su mi uradili drugi ultra zvuk gde mi je receno da nemam apsolutno nista, bolovi naravno nisu prestali pa sam ja isao i kod privatnog i kod lekara u svom gradu gde se valjda utvrdilo da se ne radi o nekakvom uroloskom problemu. Bol je tupa nije strasna moze da se zivi sa time ali je moj zivot postao mucenje, osecam toplotu u testisima i trne mi cesto butina, testisi bole nasumicno nekad je leva nekad desna strana. Zanima me da li je moj problem zasnovan na pshihickoj bazi ili je mozda od kicme jer sam procitao da moze i od toga da boli. Ne znam stvarno vise sta da radim.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Bolovi u testisima
PostPoslato: Pet Dec 07, 2018 12:36 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Ма шта психичка бол, којешта. То су измислиле незналице како би покрили своју глупост. Сада имају још неколико спасоносних излаза из незнања: вируси, гени, марсовци.

Прочитај текст и проанализирај апликацију за кичму па види да ли имаш проблема са делом кичме одговорним за бутине и тестисе:
http://www.aca.rs/index.html?stranica=saveti/zdravlje/kicma_2

Пробај да масираш и истежеш тај део кичме па види да ли ће ти бити боље.

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Bolovi u testisima
PostPoslato: Sub Dec 08, 2018 10:30 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Maj 04, 2018 12:55 pm
Postovi: 18
Stifflerz je napisao:
Ovako imam 18 godina, bavio sam se rvanjem 3-4 godine pre povrede pa samim tim sam i isao u teretanu, na mrtvom dizanju sam se isforsirao i digao preveliku kilazu posle toga su se pojavlili bolovi u desnom testisu, posle toga sam isao kod urologa koji je ustanovio da imam varikocele na desnoj strani i da ako bolovi ne porodju da odem na Vma(posto sam vojni osiguranim) i posto bolovi nisu prosli ja sam otisao tamo i radio ultra zvuk na kome mi je radiolog rekao da sam napravio kao neku mini kilu koja ce se povuci sama od sebe, urolog mi je prepisao diklofenak cepice i diklofenak kremu posle toga bolovi su se samo povecali pa sam ja otisao ponovo gde su mi uradili drugi ultra zvuk gde mi je receno da nemam apsolutno nista, bolovi naravno nisu prestali pa sam ja isao i kod privatnog i kod lekara u svom gradu gde se valjda utvrdilo da se ne radi o nekakvom uroloskom problemu. Bol je tupa nije strasna moze da se zivi sa time ali je moj zivot postao mucenje, osecam toplotu u testisima i trne mi cesto butina, testisi bole nasumicno nekad je leva nekad desna strana. Zanima me da li je moj problem zasnovan na pshihickoj bazi ili je mozda od kicme jer sam procitao da moze i od toga da boli. Ne znam stvarno vise sta da radim.


Možda nosiš previše tesne gaće? Pokušaj sa nekim komotnijim gaćama.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 8 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 89 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: