Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 9 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Bol u sredisnjem delu butine i sedalnom delu kuka
PostPoslato: Ned Avg 13, 2017 4:02 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Avg 13, 2017 3:24 pm
Postovi: 2
Bol u sedalnom delu butine mi se pojavio pre mesec dana. Prvo sam posetila reumatologa, koji je iskljucio isijas, ali nije znao sta je. Onda sam otisla kod neurologa, koji je posumnjao na kicmu, viruse...pa sam uradila magnetnu rezonancu, isla na snimanje karlice i abdomena, obavila pregled nogu, obavila analize krvi, gde je doktor trazio bas iscrpan izvestaj i sve je u redu sem virusa. Zbog virusa sam isla kod infektologa i on je rekao da imam antitela na viurus simplex i zoster, sto znaci da je nekada virus protutnjao organizmom i to je to. Iskljucio je d ame noga boli zbog virusa. Onda sam otisla kod radiologa, on je pronasao da imam pesak u levom bubregu, sto znam od ranije i kamen u zuci, sto takodje znam od ranije, imam cistu na jajniku, za koju takodje znam od ranije i pod redovnom ginekoloskom kontrolom je. Onda sam nosila moje nalaze kod neurohirurga i on je rekao da mi je kicma kao kod skoro svkog 60 ogodisnjaka i da me noga ne boli zbog toga, rekao je da mozda boli zbog peska u bubregu.
Do sad sam pila mydocalm i aflamil, pa kada mi nije to pomoglo dobila sam gabagamma i milgamma i to mi takodje ne pomaze. Boli me kada sedim, stojim i delimicno dok hodam, ali obavezno posle hodanja. U lezecem polozaju me ne boli i evo lezim vec vise od mesec dana uz povremeno kretanje. Totalno sam sludjena. Moj neurolog zeli da odem jos kod nefrologa, fiziologa i opet kod reumatologa, sto cu zakazati za sledecu nedelju. Vreme prolazi, bol je ista, samo se pomerila sa srednjeg unutrasnjeg bola butine ka sedalnom delu kod karlice. Da li ima neko slicno iskustvo? Ima li ovde neki doktor koji bi mogao dati misljenje, sve bi mi pomoglo. Hvala M.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Bol u sredisnjem delu butine i sedalnom delu kuka
PostPoslato: Pon Avg 14, 2017 9:38 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Да ли ти је нога топлија у том делу који те боли? Да ли се променила боја?

Мислим да би што пре морала да одеш ваљда код васкуларног хирурга или тако некако, јер је можда вена у питању или тромб.

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Bol u sredisnjem delu butine i sedalnom delu kuka
PostPoslato: Pon Avg 14, 2017 12:25 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Avg 13, 2017 3:24 pm
Postovi: 2
Taj deo me pece, nekako gori, ali nemam nista po kozi, niti je doslo do promene boje koze. Niko mi nije pomenuo vene ili tromb.

Hvala sto ste se javili ;)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Bol u sredisnjem delu butine i sedalnom delu kuka
PostPoslato: Uto Avg 15, 2017 10:07 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Ако имаш осећај горења и печења мислим да би одмах морала да одеш на хитну помоћ и да кажеш да сумњаш на тромб и да одмах нешто предузму по том питању. Можеш и да кажеш да си у породици имала сличних проблема и тако то. Немој ни случајно да показујеш раније налазе јер ће те откачити.

Још ми само реци да ли те то пече по површини или у дубини?

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 9 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Google [Bot], larsfloris i 48 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: