Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 6 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Pomoc, cudan problem
PostPoslato: Čet Jun 26, 2014 10:55 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Feb 13, 2013 9:02 pm
Postovi: 28
Cao, imam problem sa cvrstim snom. Bukvalno nista ne moze da me probudi dok se prirodno ne naspavam i sam probudim. Telefon, sat itd, nista ne cujem. Jedino roditelji uspevaju da me probude ali posle 100 izgovorenih recenica i to dok se i oni ne iznerviraju pa sve to preraste u svadju. Isprobavao sam razne metode, legao uvek u isto vreme i roditelji su me budili uvek u isto vreme. Ni to posle dva meseca nije funkcionisalo, jednostavno sam ne mogu da se probudim, uvek mora neko da me budi. Ovo tesko budjenje je uvek, i kad spavam 3h i kad spavam 10h. Jednostavno dok se sam prirodno ne probudim nema lakog budjenja bez tegoba. Kad me neko probudi osecam se kao da sam trcao celu noc i u nekom polusvesnom stanju sam prvih 10-15min.
Da naglasim da se ne drogiram, ne pijem, ne kockam i ne izlazim nocu. Imam 22 godine i ovaj problem imam vec 5-6 godina. Sam uspem da se probudim u situacijama kad bas znam da moram da ustanem i da nikako ne smem da se uspavam, tad se obicno i bez sata probudim, ali i tad ustanem kasnije pa uvek kasnim itd.
Da naglasim da se ne drogiram, ne pijem, ne kockam i ne izlazim nocu.
Ako neko zna kako ovo da prevazidjem i kakvom lekaru bi mogao da se obratim, veoma bi mi znacilo.
Unapred hvala. Poz


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 6 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 95 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: