Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 9 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Crvenilo kod nosa?!
PostPoslato: Ned Jun 12, 2016 2:18 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Jun 12, 2016 1:59 pm
Postovi: 2
Pozdrav,imam jedan problem pa ovu temu pravim kako bi dobio vasu pomoc.
Dakle, vec mozda pola god mi se pojavljuje crvenilo(sl kao bubuljice,opekotina(postavicu sliku na kraju)) pored nosa(samo na tom mestu).Za pola god pojavi se tu je 3,4 dana pa nestane na isto toliko pa opet sve u krug.Inace koristio sam "Triderm" kremu,pavlovicevu mast u poslednje vreme sam nabavio kantarionovo ulje koje mazem ali ne vidim neko dejstvo istog.Cak sam probao garnier piling lica od ovog mi samo postane jos crvenije.
Sada ne znam da li mi brze prodje od ovih krema ili ne ali otp 3,4 dana traje pa nestane na 3,4 dana kao sto sam gore naveo.
Pio sam presing jer sam mislio da sam alergican na nesto ali ni to ne pomaze.

Nadam se da mi neko moze odgovoriti o cemu se radi i preporuciti tretman neki kako bi se resio ovog problema.

evo slike Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Crvenilo kod nosa?!
PostPoslato: Ned Jun 12, 2016 4:50 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Ради се о проблему са јетром а због исхране богате хемикалијама.

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Crvenilo kod nosa?!
PostPoslato: Ned Jun 12, 2016 6:18 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Jun 12, 2016 1:59 pm
Postovi: 2
Da li mozes da mi kazes kako da resim taj problem ?Idem u teretanu,iskljucivo jedem zdravu hranu(meso,jaja,tunjevina,pirinac,ovsene pahuljice itd),umem da napravim izuzetak nekad sa nekim fast foodom,gaziranim sokom ali kada uporedim sta sam sve jeo pre god dana ovo je nista.
Inace da dodam koristim protein i kreatin ne znam da li zbog toga mozda ima neko dejstvo....


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Crvenilo kod nosa?!
PostPoslato: Pon Jun 13, 2016 9:24 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Мени флеке које личе на опекотине изађу од три нес кафе и треба ми месец дана да их се решим. А када бих узео неко смеће од меса било би весело.

Мораћеш мало озбиљније да проучиш здраву исхрану, а ево зашто. Месо по већини продавница ништа не ваља. Не само да га филују хемикалијама да би дуже било "свеже" него ко зна одакле га набављају. Ако су животиње храњене антибиотицима, цитостатицима, коштаним брашном и ко зна чиме још, то месо није здраво.

Јаја опет зависе од исхране кокошки, слично као и оно горе. Туњевина углавном није добра као и већина конзервисане хране. Овсене пахуљице као и остале пахуљице морају да се кувају да би се лакше вариле али то те неће спасити од евентуалних микотоксина у њима. И тако даље.

Поврће и воће може да направи веома велике проблеме ако није темељно опрано, а понекад ни то не помаже.

Пошто си раније свашта јео вероватно због тога имаш проблем са јетром и сада ти свашта смета.

За креатин не знам, а протеини утичу на јетру зависно од квалитета.

Имаш понешто о исхрани на мом сајту http://www.aca.rs у Савети, Здравље па под Исхрана.

Ситуација је веома зајебана и због тога је болесно оволико народа у Србији.

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 9 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Google [Bot] i 81 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: