Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: CVEKLA - Njeno velicanstvo
PostPoslato: Ned Sep 27, 2015 2:38 pm 
Korisnikov avatar OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Sep 21, 2015 5:56 pm
Postovi: 13
Zdravo svima
Vec 28 godina druzim se sa najdjelotvornijim eliksirom danasnjice koji me zdravo odrzava u zivotu. Pre 30 tak godina obolio sam od maligne bolesti sa metastazom. Lecio sam se u St. Georg kliniki u Detrojtu na odelenju Cytomedice ( http://www.cytomedica.com ) kod Dr Branka Stakica.
Posle jednogodisnjeg lecenja dobio sam kompletno upustvo kako zdravo ziveti posle teske bolesti. Jedino sto sam dobio su Tablete AK sa semom za spravljanje Bozanstvenog napitka. Kao sto je poznato , Cvekla se spominje veoma cesto, a negde i kao lek. Nije naucno dokazano dali je nekog izlecila, a sigurno i nije osim da je dobrodosla zdravima u ocuvanja zdravlja kao najbolji stimulans. Ali pazite, Cvekla je mac sa dve ostrice. Koliko je zdrava toliko moze biti opasna po zivot, samo ako se daje nestrucno bolesnima od malignih obolenja a posebno kod raka pluca. Veoma je tezak oksidans koji moze da prouzrokuje jaka unutrasnja krvarenja jer razorno deluje na limpfni system gde pucaju limpfni cvorovi i prouzrokuju brzu smrt. Mnogo je stetna za digestivni trakt jer pravi haos napadajuci trula i zarazena tkiva bez mogucnosti da se smiri. Dolazi do nezaustavljenih proliva i upale creva kao teske upale hemoroida kod pacijenata koji boluju od njih. Krajnji epilog je smrt koja se ne moze zaustaviti ni sa kakvom intervencijom. Zato pazite ne davajte sirovu cveklu sa dodatkom sirovog voca sto izaziva jako ciscenje i upalu bolesti gde je jedini epilog, sigurna smrt. Da bi se unistila agresivna dejstva cvekla, a da bi sacuvala i jos povecala isceliteljsku moc dodaje se AK Tableta. Umesto agresivnosti osecate potpuni mir opustenost. Sprema se na sledeci nacin. Samljeti 1 kg sveze cvekle dodati AK tabletu koju pre toga isitnite. sve dobro promesate i ostavite pola sata da ostoji. Dok cvekla stoji poklopljeno, iscedite sok od 1.2 kg limuna i dodate posle pola sata u sud sa cveklom . Dobro promesate i ostavite poklopljeno da ostoji 24 sata u frizideru. Posle 24 sata dodate pola do jedan kilogram , samo livadskog ili bagremovog meda po zelji.Pola kilograma ko hoce da zdravo smrsa a kilogram ko hoce da dobije na kilazi i muskulaturi. Dobro promesate i sve stavite u blender i dobro isitnite. Na kraju dobijete odlican gusti sok koji nema ukus zemlje vec jedan sok loji se moze pozeleti.Spakovati u staklene flase I ostaviti u frizideru. Dnevna doza je 20 do 30 supenih kasika a najbolje je 6 puta po 4 do 6 supenih kasika na dan .Bolesni ga piju bez ikakvih dodataka ( voca i povrca ), a posle pet minuta dodajte sve te zeljene napitke bilo od svezeg voca ili povrca a najbolje u vidu koktela. Zdravi ga mogu konzumirati sa vodom vinom i zestokim picem , sokovima, mineralnom vodom i videt ce da iz dana u dan postaju mentalno jaci , bolje uce dobijaju volju za sportom i svime sto je pozitivno u zivotu. . AK je osnova za zdravo delovanje a mozete ga naruciti na sajtu http://www.kremajelena.com a mislim i da je veoma jevtino. Probajte i videt cete da nema boljeg stimulatora i cistaca organizma na svetu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: CVEKLA - Njeno velicanstvo
PostPoslato: Ned Sep 27, 2015 4:39 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Ма није ваљда?! Како ли сам жив поред онолике цеђене цвекле коју сам попио?

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Google [Bot] i 78 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: