Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 9 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: glavobolja
PostPoslato: Čet Apr 24, 2008 2:24 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Jul 27, 2007 2:57 pm
Postovi: 20
Lokacija: beograd
Posto ja imam vec taj trip da se oko svakog simptoma zabrinem , takva mi je dijagnoza, ali sam ipak odlucila da budem dosadna i da postavim i ovo pitanje neko me ko je mozda imao slican problem , bilo bi milakse da znam da ne moram da brinem ako je to vec tako, ili ako treba da brinem da odem do lekara. Evo o cemu je rec , vec neko izvesno duze vreme i to svakodnevno mi se desava da me u neko doba pocne da boli glava i to u predelu potiljka onako nekako zatupasto i kao da sam nestabilna zbog toga sve mi je nekako lelujavo. Inace bol mi deluje nekako vise povrsinki nego dubinski kao kad bi se udarila u taj deo glave, tako nekako priblizno osecam. Sta da radim dal da brinem ili je to opet neki cudan vid glavobolja , mada meni ne lici na ni jednu vrstu glavobolje koju sam do sada imala a imala sam ih jer sam im sklona i na promenu vremena, i zbog tenzije i zbog problema sa vidom a nisam bas disciplinovana u nosenju naocara...Sta da radim


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Apr 24, 2008 3:06 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Feb 07, 2008 5:35 pm
Postovi: 246
Obratite se lekaru.
Trebalo bi uraditi lab,rtg vratne kicme i Dopler krvnih sudova vrata.
Centar za glavobolje se nalazi na Zvezdari,pa mozete i tamo potraziti pomoc.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Apr 28, 2008 6:14 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Apr 28, 2008 11:58 am
Postovi: 16
Verovatno da niz stvari moze da izazove takav osećaj u glavi, ali moje mišljenje je da je ili nizak pritisak ili od vratnog dela kičme, oslabljena cirkulacija u tom delu koja malo otežava put kiseoniku do mozga...mene bar od toga boli, potvrdjeno :) uglavnom, kod lekara...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Maj 03, 2008 8:07 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Maj 02, 2008 7:07 pm
Postovi: 2
Možete da provjerite osjetljivost organizma na namirnice kojim se hranite.Moje glavobolje su nestale kada sam prestala da jedem čokoladu.
koja je označena kao nepoželjna.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Maj 03, 2008 8:53 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Avg 17, 2006 5:34 pm
Postovi: 338
Maconi, ako ste uradili sve sto vam je predlozila anen i sve je u redu onda bi vasi simptomi mogli da ukazu na glavobolju tenzionog tipa. Preporucila bih vam da jos posetite i oftalmologa i proverite dioptiju.
Terapija: redovno nosenje naocara ili sociva naprezanje samo pogorsava situaciju, setnja, plivanje, relaks masaze i vezbice za opustanje misica vratnog i ramenog pojasa uz izbegavanje stresa koliko je moguce. :)


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 9 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: larsfloris i 95 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: