Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 7 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Neprijatna situacija i pitanje ..:(
PostPoslato: Pon Jun 18, 2007 7:55 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Jan 17, 2007 3:36 pm
Postovi: 21
Malo je nezgodno pitanje ali kao sto nick kaze ..zbog toga ga i postavljam ..imam 27 god i danas prilikom odnosa decko je slucajno od cimanja gurnuo .... u moj anus ...uzasan bol me odmah strefio bas kao iz crtaca iskacu oci katastrofa jedva sam dosla sebi...inace imam hemoroide koji mi ne prave znacajnije probleme i nisam nikad praktikovala analni odnos da napomenem ,nisu skloni upalama i vidim jedan napolju da viri i nekoliko tamnijih kuglica ispod povrsine koze ..posle toga otisla sam do kupatila i voda me je pekla uzasno ..i primetila sam krv kad sam dosla kuci ..dve dobre kapljice da cure ..pa sam uplasena da se nije nesto strasno desilo...stavila sam jedan factu cepic,jer sam od sve muke imala i defekaciju ..malo spolja namazala gentamicin to mi je jedino palo na pamet ...sad je prisutan bol i neka nelagoda kao ..vise osecaj da je oteceno ..da li ima potrebe da se javim lekaru ili je to sve od traume pa ce proci kroz dva tri dana ? molim vas za odgovor,da nije nesto povredjeno ili nesto .. :roll:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Jun 21, 2007 11:59 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Jun 13, 2007 8:15 am
Postovi: 124
Poštovana radoznala,

mislim da vam se ništa strašno, sem traume, nije dogodilo. Taj osećaj me podseća na moj osećaj nakon klistiranja pre porođaja, pošto su mi tu klizmu dali malo nestručno, a takođe imam hemoroide.

Osećaj nelagodnosti će potrajati još malo, ali ništa strašno. Samo nemojte isto ponavljati više.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 7 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 105 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: