Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1 Post ] 
Autor Poruka
 Tema posta: vensko curenje impotencija
PostPoslato: Pon Dec 22, 2014 4:22 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Dec 22, 2014 4:02 am
Postovi: 1
Zapamtite ovo 80% svih problema sa erekcijom je vensko curenje a 20% arterije,dijabeti,cigare i psiha. Sve analize su mi ok, ja sam sportista, tako tokom treninga uzimao sam NO reaktore koje su mi po mom misljenju izazvale sirenje vena i na penisu kao i na rukama i nogama i ako godinama ne pijem nista od suplemenata vene su se povukle ali blago ali ostao je problem sa erekcijom. Npr sve sto utice na smanjenje vena pomaze mi da imam bolju ili cak dobu erekciju, npr ako se okupam hladnom vodom imam erekciju cak i bez jace sekusalne stimulacije dovoljno je da pomislim na zenu,isto tako nakon noci pijancenja i to piva,rakije, a ne vina ujutru i dan dva posle toga imam 50% bolju erekciju od uobicajne... Ja znam da mi je to problem ali je problem sto ovde niko ne radi te operacije nego svi problemi venskoh curenja podvode pod problem psihe tako im lakse , moj problem je fizicki a sad i psihicki, ali je malo prosirenje vene tako da neke stvari kao alkohol,zima,hladna voda mogu privremeno da pomognu jer skupljaju vene... mene zanima imaju li da se piju neke tablete za suzavanje vena ili da se maze neka mast? pozdrav i unapred hvala na odgovor


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1 Post ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 39 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: