Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 18 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2
Autor Poruka
 Tema posta: Re: Upala ili sta je vec ???
PostPoslato: Čet Nov 14, 2013 10:16 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Avg 23, 2013 5:24 pm
Postovi: 112
crazykure je napisao:
ljudi i ja imam isti problem i vucem ga vec 5-6 godina,niko ne zna sta je.Radio sam urinokulturu,ultra zvuk,pregled prostate,tri brisa penisa,stolicu,krv sve sto sam mogao uraditi i na kraju sam dobio iste lekove "citeral" ili tako nesto,bol se povecava iz dana u dan,kad popijem antibiotike malo ublazim bol ali nikako da nestane tako da resavajte sto pre i radite sta god treba.....a da ultra zvuk se pokazao kao cist,nema nista,prostata uredu,mokraca nema tragova bakterija itd sve kao i kod drugih ljudi sto sam citao ovde ako neko uspe da izleci pisite pomagajte nam. :cry:

HVALA


Tesko druze da ces ovde naci pomoc, trazi novog urologa pogledaj privatne klinike u tvom gradu najblizem ako si sa sela, objasni mu problem da si sve to uradio i da te opet imas bolove, ne vidim drugaciji nacin.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Upala ili sta je vec ???
PostPoslato: Uto Apr 15, 2014 12:02 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Jun 20, 2013 10:55 pm
Postovi: 4
crazykure je napisao:
ljudi i ja imam isti problem i vucem ga vec 5-6 godina,niko ne zna sta je.Radio sam urinokulturu,ultra zvuk,pregled prostate,tri brisa penisa,stolicu,krv sve sto sam mogao uraditi i na kraju sam dobio iste lekove "citeral" ili tako nesto,bol se povecava iz dana u dan,kad popijem antibiotike malo ublazim bol ali nikako da nestane tako da resavajte sto pre i radite sta god treba.....a da ultra zvuk se pokazao kao cist,nema nista,prostata uredu,mokraca nema tragova bakterija itd sve kao i kod drugih ljudi sto sam citao ovde ako neko uspe da izleci pisite pomagajte nam. :cry:

HVALA



jel si uspeo da resis svoj problem?? Moj decko jos nije...Pre nedelju dana je isao kod privatnog urologa opet,koji je na licu mesta pregledao urin i rekao da ima punoo bakterija i da mu nije jasno kako su svi prethodni nalazi urina bili u redu. Dao mu je MEDAZOL tablete,da odmah popije 5...nakon 10 dana treba jos neki antibiotik da popije ako ovaj Medazol ne bude delovao...Bol se smanjio tih prvih dana,ali se vratilo na isto...Nadamo se da ce taj drugi antibiotik zaista delovati kad ga bude popio...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Upala ili sta je vec ???
PostPoslato: Pon Apr 28, 2014 11:57 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Jun 09, 2008 5:44 pm
Postovi: 14
Pokušaću bez otvaranja novog topika, ovaj mi deluje slično...

Moj muž (36 godina, ako je bitno) se upravo vratio sa urološkog pregleda sa po meni jako čudno određenom terapijom - ciprocinal 500mg 2x1, 21 dan.
dg: prostatitis chr susp.
nalaz ultrazvuka je uredan, kao i pregleda, da ne pišem detalje.
laboratorija: malo bakterija, 1-2Le, UK sterilna. Briseve na Chlamidiju, Ureplasmu i M. nije radio, ali jesam ja nedavno i moji nalazi su ok, pa pretpostavljamo i njegovi, ali svakako ih dr nije tražio niti spomenuo pre određivanja terapije.

njegove tegobe su - bol prilikom ejakulacije i nakon odnosa, češće i otežano mokrenje. traje oko mesec dana, ne povezujemo sa nekom prehladom, ali nije isključeno...

da li ovakva terapija tipična za nešto što se zove suspektna upala? 21 dan antibiotika? molim nekog sa znanjem ili iskustvom za mišljenje, što se tiče mog muža - pokušao je sa uvinim čajevima, ali nije prošlo, jedva sam ga naterala na ovaj pregled, teško da će pristati na drugi pregled i mišljenje, a iskreno, ja nikad nisam čula da se nekome prepisuju ove doze antibiotika, doduše nikada baš nisam pričala sa ljudima na temu uroloških problema :lol:

strah me da velike doze antibiotika možda neopravdano prepisane mogu da mu naprave veću štetu, ni njemu nije svejedno ali nije tip koji će da čupa informacije, prepustio je odluku meni, a ja nijesam pametna... I apotekarka mu rekla da zna da se prepisuju 10 dana, ne više.... :-?


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 18 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 34 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: