Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Upala ili nesto drugo?
PostPoslato: Sub Jun 02, 2012 11:23 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Jun 01, 2012 7:09 pm
Postovi: 2
Pozdrav svima,imam 18 godina i poslije nove godine nakon sto sam konzumirao hladno pivo pocelo je nesto da me pecka u stomaku a posebno kada bi nesto popio(casu vode ili slicno).Otisao sam kod doktorice zbog toga,njoj nije nista bilo jasno,ja sam zatrazio uputnici za ultrazvuk i tamo mi je sve u redu bilo.
Poslije toga sam otisao na rodjendan i ponovo popio vece kolicine piva i to hladnog i sutradan kad sam se probudio poceo je da me boli lijevi testis i u nogama ,a posebno u butinama.Na testisu nije bilo nikakvih fizickih promjena i bol je trajao 2-3 dana i nakon toga me je samo nastavilo povremeno da boli u nogama,preponama,listovima kao da imam neku upalu.Mozda zvuci smijesno ali ta upala mi se sada premjesta po cijelom tijelu,nekad me pocne oko grla da boli,pa oko lica,pa se opet vrati u noge.Ni testisi mi vise nisu zivahni kao prije,a ispod lijevog testisa kao da mi se pojavi mala vena ponekad poslije popijene tecnosti i sam testis postaje malo veci od desnog.Kada masturbiram sve izgleda u redu,cak i testisi dobro izgledaju osim sto mi dijelovi sperme budu u nekom stanju kao neke grudvice,onako kao gumene.
Zanima me da li je stanje alarmantno i da li bi trebao otici ponovo doktoru i jos da napomenem da sam prije 3 sedmice osjetio prve simptome hemoroida,a stolica mi je tvrda vec mjesec dana i jako jako testo idem na wc.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Upala ili nesto drugo?
PostPoslato: Sub Jul 14, 2012 1:59 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Jun 01, 2012 7:09 pm
Postovi: 2
Ljudi otkrio sam tek sad da sam zimus imao stomacni virus koji mi je sve ovo prouzrokovao.Naime kada me ono peckalo imao sam jaku temperaturu i jako me bolio stomak,tacnije nisam mogao nista zivo da pojedem.Nakon sto me prosla temperatarura koja je trajala 2 dana imao sam problem sa tvrdom stolicom pa sam tako i dobio hemoroide.
E sad imam veliki problem koji mi je prekipio i sutra cu vjerovatno da odem doktoru.
U nogama,u predjeli listova i zglobova mi se pojavljuje bol koja se premjesta i nestaje kada sam duze u pokretu ili kad spavam/mirujem.Od hladog pica bol bude jos jaca to sam mogao primjetiti.
Da li ovo mozda ima veze sa krvnim sudovima??
Molim vas ako neko zna sta bi to moglo da bude da mi odgovori...


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 68 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: