Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 7 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Treba mi pomoc, hitno :S
PostPoslato: Pon Feb 24, 2014 12:07 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Feb 23, 2014 11:07 pm
Postovi: 5
Ovako...Penis mi je normalan u erekciji, ali dok nema erekcije, kozica se sva skupi...Zbog toga sam prestao da igram fudbal, u skoli ne mogu da mrdnem, jer je providno na pantalonama..izgleda kao da mi se digo, a prekratak je. Sa boksericama je jos providnije. Inace, dok imam vremena ja ga namestim u gacama, rastegnem ga iza, ali dzaba..vraca se. Evo, da pokazem, ovako izgleda: 8=D , samo sto je kozica tu naguzvana, i penis ide direktno na gacice, pa se precrtava. A u erekciji je ovakav: 8====D . Stid me je da odem kod urologa...Pa vam se ovde javljam, molim vas za pomoc.Hvala


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Treba mi pomoc, hitno :S
PostPoslato: Pon Feb 24, 2014 2:36 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Feb 23, 2014 11:07 pm
Postovi: 5
Dakle, da pojasnim. Unutrasnji penis (valjda se to zove corpus) je prekratak kad nema erekcije, velicina je kao nokat... onda se sva kozica skupi u velicini od jenog nokta, a glavice je tu najveca...kada obucem pantalone ili trenerke, vidi se da mi se digo, al je skroz mali...mejutim, kad mi se digne, ja nemam nikakvih problema, corpus postaje dovoljno velik, takodje i kozica. nadam se da razumete...hvala opet.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Treba mi pomoc, hitno :S
PostPoslato: Pon Feb 24, 2014 5:07 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sre Apr 19, 2006 12:02 am
Postovi: 1525
Ja ne razumem šta je problem.
Normalno je da se vidi da imaš penis, još se toga stidiš??
Kožica ti neće istaći penis, jednostavno nema dovoljnu masu i čvrstinu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Treba mi pomoc, hitno :S
PostPoslato: Pon Feb 24, 2014 5:22 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Feb 23, 2014 11:07 pm
Postovi: 5
https://edc2.healthtap.com/ht-staging/u ... 1344627635
ovako bi to trebalo da izgleda...Medjutim, dok je meni penis ''flaccid'', on je isto kao sto je ''erect'', ali je corpus mnogo manji. Kozica je nagomilana iza glavice, a glavica je tu najveca, i ide direktno u gace, kao kad je ''erect''. Kad sam trenirao fudbal..video sam da svima penis ide dole dok je opusten, dok meni, kao sto rekoh, ide direktno u gace (jer je prekratak), i vidi se kao neki kliker. Ponekad ga razvucem, drzeci glavicu...ali dok se pomeram on se opet vrati ispred, znaci ne pada dole, a premali je.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Treba mi pomoc, hitno :S
PostPoslato: Pon Feb 24, 2014 6:54 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Sep 26, 2011 12:04 am
Postovi: 267
Na stranu to što iako pokušavam ne uspevam da razumem šta je tačno tvoj problem na osnovu tvog opisa (možda da slikaš?), ali mislim da svakako nemaš čega da se stidiš šta god da je u pitanju.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Treba mi pomoc, hitno :S
PostPoslato: Pon Feb 24, 2014 9:14 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Feb 23, 2014 11:07 pm
Postovi: 5
Da slikam ne mogu :S ...
gledajte onu sliku sa desne strane...''Erect Penis''. Takav je moj u erekciji, ali dok je Flaccid, on ide u pravcu kao Erect, ali je , naravno, puno manji... Znaci vidim samo glavicu, naguzvanu kozicu...ceo penis je otprilike 3cm. Ja ga mogu razvuc i do 10cm, al se on vrati na 3...Kada obucem nesto, razvucem ga da ne ide ravno, nego da bude na dole...ali to traje sve dok ne pocnem da radim neke fizicke aktivnosti, onda spolja izgleda kao neki kliker...Dakle, moj problem je sto se ta glavica ucrtava na svakoj odeci... I zar to nije cudno da bude prekratak je opusten ?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Treba mi pomoc, hitno :S
PostPoslato: Pon Feb 24, 2014 9:17 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Feb 23, 2014 11:07 pm
Postovi: 5
Ne znam kako da ispravim gresku, pa cu ovde ispravit zadnju recenicu: ''I zar to nije cudno da penis bude prekratak dok je opusten (Flaccid) ?


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 7 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 85 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: