Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1 Post ] 
Autor Poruka
 Tema posta: STERILITET I KANDIDA
PostPoslato: Pon Avg 18, 2008 10:09 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Avg 18, 2008 9:45 pm
Postovi: 2
Ljudi pozdrav,
Ja se na ovaj forum javljam prvi put...
Prica je duga ali cu pokusati da budem sto kraci ...

Sve je pocelo pre jedno 4 godine. Svrab na testisima i bolovi u donjem delu stomaka. Otisao sam kod urologa. Uradili mi ultrazvuk testisa. Sve OK. Uputili me da uradim spermogram. Rezultat je bio vrlo los. Svega 250 000 u 1ml (norm preko 40 miliona). Takodje je doktor utvrdio da imam prosirenu venu - varicocelu koja moze biti uzrok smanjenja broja spermatozoida. Isao sam na operaciju, ali je rezultat bio nepromenjen. Ne znam koliko sam puta isao kod urologa i radio testove. Izmedju ostalog i testove na Clamidiu i urealplazme... Sve negativno... Na kraju su zakljucili da je to prosto moje stanje (nisu nasli oboljenja) i predlozili mi vestacku oplodnju IVF...

Prosle su 4 godine. Isto je sa bolom i svrabom na testisima (isao sam x puta kod koznog lekara na VMA - predlagali mi Nivea i Eucerin kozmetiku, i neke kreme kortekosteroide za mazanje testisa).

Skoro su mi u stolici otkrili da imam kandidu u crevima. U velikim kolicinama. Citajuci o kandidi na ovim i drugim stranama dosao sam do teorije da je kandida mozda uzrok od samog pocetka svih ovih problema. I svraba (,,putuje'' kroz telo;na testise se spusta iz anusa) i mozda steriliteta. Interesuje me da li iko zna nesto o vezi kandide i steriliteta? Ima li smisla moja teorija ili ne?

Da li iko nesto zna o AntiCandida preparatu? Natural Wealth cini mi se...

Hvala unapred


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1 Post ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Google [Bot] i 55 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: