Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 10 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Problemi sa testisom
PostPoslato: Uto Nov 11, 2014 12:29 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Nov 11, 2014 12:04 pm
Postovi: 5
imam problem vec nekoliko dana a nemam ideju sta je,neki dan sam obukao malo tesnije bokserice(valjda se skupile od pranja) i bile su mi neudobne i stezale me a narocito desni testis posto mi je malo veci on inace,a bio sam u gradu i cim sam dosao kuci skinuo sam ih i bilo mi je mnoogo lakse i od tog dana mi se nesto cudno desava ne znam ni sam kako bih to opisao,nemam nikakve bolove ni ovako ni na dodir,pipao sam i nista,a imam neki cudan osecaj nelagodnosti u desnom testisu kao da mi je izritiran i nekad kad lezim npr i kad napravim nezgodan pokret,nesto kao da ga prigljecim malo,onda me ne mogu da kazem zaboli nego kao da ga izritiram...kako su prolazili dani prolazio je i taj neugodan osecaj i posle jedno4 dana je skroz prestalo i opet se zaj**em i obucem neke isto malo tesnije boxerice sto su mi malo male izgleda i opet...definitivno necu da nosim vise tesne gace ali se paranojisem ne znam da li je nesto opasno ,drug mi kaze da sam se isparanojisao da sam ga samo malo nagnjecio tesnim gacama i da ce da prodje ali nzm...ako ima neko da mi kaze,ja se stvarno ne razumem mislim nikad pre nisam imao nista slicno a narocito nikakav problem sa testisom ...hvala unapred


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Problemi sa testisom
PostPoslato: Sre Nov 12, 2014 11:09 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Нагњечио си га, пореметио циркулацију... Ништа опасно за један-два пута. Немој више.

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Problemi sa testisom
PostPoslato: Ned Nov 16, 2014 11:01 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Nov 11, 2014 12:04 pm
Postovi: 5
hvala tebra


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Problemi sa testisom
PostPoslato: Pon Nov 17, 2014 11:29 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
lsmibg je napisao:
hvala tebra

И памет у главу. :)

Ако те занима, скокни до мога сајта www. aca. rs. Можда нађеш нешто интересантно и корисно.

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Problemi sa testisom
PostPoslato: Sre Nov 26, 2014 10:05 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Nov 11, 2014 12:04 pm
Postovi: 5
izvini da pitam jos nesto,kako sam imao problem prolazio je postemeno (malo sporo) ali sigurno i posle 10 dana skoro skroz je prestalo i hteo sam jos malo da sacekam pa da pocnem da nosim donji ves jer je sve bilo uredu medjutim to vece sam obukao sorc za basket u kom spavam inace i ima mrezicu onu unutra koja mi je izgleda opet izritirala ili sam ja prilikom spavanja posto sam na stranu spavao -.- i sad sam shvatio i spavam na ledja jedino tako ne mogu da izritiram..i opet ko da sam se vratio jedno 7 dana unazad imao sam taj nelagodan osecaj sve sve..i ovaj put sam primetio a sad ne mogu da se setim da li je bilo i prosli,kao neki otok koji se ne primeti kad visi nego kad se onako podigne testisi tipe prilikom erekcije ili neke hladnoce,i tad se moze zapaziti na vrhu desnog testisa sa prednje strane tu kod penisa kao neki mali otok koji kad pipnem da vidim sta je nema nista bukvalno kao koza od mosnica i nista me ne boli kao pre mi je bilo i opet kako dani prolaze prolazi i to i taj otok ali isto sporo -.- sad bas pazim pa me zanima da li bi bilo pametno da odem kod urologa ili da stavljam nesto ako ima da to ubrzam malo...recite mi da li je to za urologa jer ako nije da se ne cimam dzabe posto iznegavam da se mnogo krecem jer mi brze prolazi tako,i da isto nikakav bol niti bilo sta nema :/ hvala unapred


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Problemi sa testisom
PostPoslato: Čet Nov 27, 2014 10:17 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Уф, нисам сигуран да ли је то за уролога, не знам.

Не треба да ходаш без гаћа. Треба да носиш оне класичне гаће који придржавају тестисе да не висе приликом ходања. Дакле, треба да их придржавају али не треба да их стегну.

Када спаваш по странце, стави мањи јастук између колена па пробај да ли ће ти бити лакше.

Иначе око тестиса има много крвних судова и још којечега па си вероватно њих напипао.

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Problemi sa testisom
PostPoslato: Čet Nov 27, 2014 12:29 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Nov 11, 2014 12:04 pm
Postovi: 5
pa da ali zasto je to tako malo naduveno da li zato sto je izritirano?sto ti kazes prekinuo sam krvotok pa da li je to zato ne znam sta da radim da li da odem kod nekog da mi pogleda to?ili da stavljam nesto da mi prodje brze,meni ovo prolazi iz dana u dan sve vise i vise ali ne znam... :/ ja ne vidim sta bi moglo drugo da bude sem onog sto si mi rekao da sam nagnjecio jer od tog dana ja imam problem pre nikad nista a raspitivao sam se imam drugare koji su imali ozbiljnih problema ali ranije dok su bili deca ali oni su imali uzasne bolove ne znam...i sve sto sam citao mislim sve probleme koji postoje sa testisima prate jake bolove...to sto si mi ti rekao da sam nagnjecio jedino to moze biti i drug mi je rekao nego samo me zbunjuje taj mali otok mislim ne znam ni kako to da nazovem nije to nesto sad promenilo boju ili se nadulo sad nesto mnogo ili sta ja znam,samo malo kad legnem na primer i podignem penis na gore primeti se iznad desnog testisa tu u mosnicama kao neki kozni nabor koji nije bio pre ikad se pipne ono,bukvalno je sulplje ko koza nista nema unutra,ne znam sta ti mislis sta je pametno da uradim,za pocetak znaci ipak da nosim gace,imam sad bacio sam sve koje me stezu nego ja sam se ustru7cavao da ih nosim reko da me ne izritira otkud znam,vidis kako mi to proslo skoro skroz posle duggih desetak dana i ja izritirao i opet sad unazad se vratio jos i ovaj otok ili sta je ne znam:/ help help help :/ :/ :/


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Problemi sa testisom
PostPoslato: Čet Nov 27, 2014 12:40 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Nov 11, 2014 12:04 pm
Postovi: 5
ili mi se taj otok ili naduvenost sta vec pojavilo jer sam mazao konjski gel onaj zeleni sto je za povrede i sta ja znam za sta sve ali sam mislio da mi moze pomoci pa sam ga stavljao :/


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Problemi sa testisom
PostPoslato: Čet Nov 27, 2014 1:18 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Мислим да је тај "оток" који спомињеш нормална појава. Ако ће ти бити лакше иди до лекара, шта да ти кажем.

Гаће мораш да носиш, али не боксерице него класичне. Нешто овако.

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Problemi sa testisom
PostPoslato: Ned Nov 30, 2014 2:40 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Uto Jul 12, 2005 1:46 pm
Postovi: 2402
Obavezno ti idi kod izabranog lekara a onda verovatno kod girurga-da vidi da nije neki bruh pa i kod urologa, posebno ako imas jos ikakvih problema sa mokrenjem, na to malo obrati paznju, pece li te imalo ili kad zavrsavas sa mokrenjem imas li neprijatan osecaj.
Reci sve izabranom lekaru pa ce ti reci--ne bi to trebalo da se ponavlja tako cesto.
Srecno


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 10 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 77 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: