Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 3 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Problem, ne znam kako ni da ga nazovem
PostPoslato: Uto Feb 12, 2008 3:07 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Feb 12, 2008 2:39 am
Postovi: 7
Pozdrav
U zadnjih par godina poceo je da se javlja sledeci problem, i to 3-4 puta godisnje, u zadnjih par godina. Najcesce nocu, ili bolje receno, ujutru, probudi me neka nelagodnost ( ne mogu reci bas da je bol) u donjem delu stomaka, tj. ne mogu tacno ni da je lociram, sto je jos veci problem. U svakom slucaju, imam cudan osecaj u korenu penisa ( ili jos dublje ), debelom crevu i sl, kao neki blagi grc, ali bas dosta iritantan. Ovo sve traje max dvadeset-dvadeset pet minuta. Posto mi se ovo dosad desilo 6-7 puta, primetio sam da blago prolazi kada nateram sebe da mokrim ( tada vrlo tesko krenem da mokrim, ali posle je ok.) Inace nemam nikakvih problema sa mokrenjem, penisom, ejakulacijom..... Jedino, pre neke tri godine otkriveno je da imam pesak i kamen u bubregu, ali nikad nisam ima neke bolove po tom pitanu. I, da. To se svaki put desilo posle sexualnog odnosa/ ejakuliranja, i to pola sata, ili nekoliko sati posle. Al, eto sad sam se setio da pitam za pomoc i misljenje. Da li bi moglo biti nesto ozbiljno???
Inace imam 22 godine, i strejt sam.
Veliki pozrav


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Feb 12, 2008 3:08 pm 
Korisnikov avatar OffLine Moderator
Pridružio se: Ned Jan 29, 2006 9:59 pm
Postovi: 1910
Ne znam da li bimoglo da da bude nesto ozbiljno i ne moze se reci bez pregleda i nalaza.
Zato jenajbolje da se obratis urologu i hirurgu.

_________________
Molim,postavljajte vasa pitanja na forumu jer slanjem meni na pp imate manje sansi da vam bude odgovoreno.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Feb 13, 2008 6:17 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Feb 12, 2008 2:39 am
Postovi: 7
Evo da se javim.
Pricao sam juce sa jednim rodjakom, on je imao slican problem, i bio je kod urologa. Zakljucak, ne zna se sta to izaziva, doktor rekao da su kao neki bezopasni grcevi i tralala. I ja imam losih iskustava sa ovim nasim urologom, jos od kad su mi registrovali pesak u bubrezima.
Ima li jos neko misljenje sta bi moglo biti ovo. Kao sto sam rekao, desava se jednom u 3-4 meseca, al nemam blage sta ga izaziva.
Sacekacu jos par dana, pa aj kod doktora, al da ne ispadnem hipohondor.
Poz.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 3 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 48 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: