Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Problem
PostPoslato: Ned Nov 25, 2007 9:01 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Nov 25, 2007 8:45 pm
Postovi: 1
Imam jedan problem koji traje vec par dana i molio bih za savet,evo o čemu se radi.Ja imam 31 god i oženjen sam pre par dana imao sam odnos sa suprugom i došlo je do prerane ejakulacije to mi se u poslednje vreme često dešava naročito u misionarskoj pozi, ali nije to najvažnije sinoć u toku odnosa penis je izgubio erekciju totalno je spao tako da nismo mogli da nastavimo odnos.(to se dešava otprilike jednom godišnje) Neznam šta da radim i šta mi vi preporučujete , dali postoji neki prirodni preparat za poboljšanje erekcije jer nebih hteo da koristim neke lekove tipa viagre.Još da dodam da smo 6g u braku i imamo klinca od 6meseci.
Pozdrav. :cry:
PS:moj otac boluje od prostate da to nije nasledno,doduše ja mislim da nemam nijedan simptom tog oboljenja.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Nov 25, 2007 9:50 pm 
Korisnikov avatar OffLine Moderator
Pridružio se: Ned Jan 29, 2006 9:59 pm
Postovi: 1910
Mislim da prerano brines oko problema smanjene potencije.To sto problem traje par dana uopste ne znaci da ce i potrajati.Moguce da se radi o prolaznom problemu fizicke ili psihicke prirode.Medjutim,ukoliko budes preterano brinuo o tome u smislu da se samo brines a da ne radis nista povodom toga (pod time mislim da se javis urologu) problem se moze produbiti zahvaljujuci psihickoj komponenti.
Zato je potrebno prvo da se preispitas da li se nesto promenilo u vasem bracnom odnosu ili uopste u odnosu.Da li osecas jos neke tegobe osim slabe potencije i prerane ejakulacije.Na potenciju moze da utice mnogo stvari,vazno je na vreme ih prepoznati.
Lekovi tipa Vijagre ti u sustini nece pomoci jer se jos uvek ne zna razlog tvom problemu.
Prerana ejakulacija jeste odlika tinejdzerskog doba i prakticno nema smisla zasto bi se ona ponovo javila nakon jednog no rmalnog seksualnog perioda.
Zato je potrebno da se javis urologu koji je ispitati da nije doslo do nekih funkcionalnih promena u polnom sistemu.Ako nije,sledeci potez je jedan vid psihoterapije koji ce otkriti zasto se to javlja.

Vecina ljudi sa ovim problemom ne zeli da se bakce sa svim tim pregledima i misli da ce moci sama sa time da se izbori.na kraju,u najvecem broju slucajeva nakon neuspeha,okrecu se lekovima i upadaju u jos dublju impotenciju.

Zato je moj savet da ides gore navedenim redosledom.
Ovde na forumu ima vise tema koje se bave slicnim problemom,pronadji one koje nisu vezane za tinejdzere pa ces mozda procitati nesto korisno za sebe (ne mislim na lekove).

_________________
Molim,postavljajte vasa pitanja na forumu jer slanjem meni na pp imate manje sansi da vam bude odgovoreno.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 50 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: