Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 3 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: problem sa levi testisom
PostPoslato: Pon Apr 13, 2015 2:32 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Apr 13, 2015 2:30 pm
Postovi: 7
Moj problem je poceo pre tri nedelje. Primetio sam da mi je levi testis uvecan u odnosu na desni i da imam neke svetlo, svetlo zute grumuljice u spermi. Obratio sam se urologu. Urolog me pregledao, bez ultra zvuka i rekao mi da imam upalu neke zlezde na testisu i prepisao mi da pijem sedam dana dva puta dnevno divicin i posle mi produzio terapiju na hemomicin i kada sam bio na kontroli, rekao je da mu deluje da je sve u redu, zakazao mi krajem maja ultrazvucni pregled.. Medjutim ja ne primecujem da mi se stanje nesto znatno popravilo. Prednji deo levog testisa mi je i dalje nekako uvecan i osetljiv, a i dalje imam zuckaste grumuljice u spermi. Interesuje me. Da li da odem u privatnu kliniku i uradim rezulatat spermokulture? Da li ovo treba da me zabrine i sta vi mislite??


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: problem sa levi testisom
PostPoslato: Sub Apr 18, 2015 8:39 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Apr 13, 2015 2:30 pm
Postovi: 7
Imao sam kontrolni pregled. I rekao mi je da je sve ok. Pio sam sedam dana dovicin i tri dana hemomicin. Zakazan mi je ultra zvuk. Ali te zute grumuljice u spermi me zbunjuju. Od cega to moze da bude?? Jel utice mozda na to hrana, nacin zivota, cigare.. Sta?? Da uzmem neke vitamine i koje??


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: problem sa levi testisom
PostPoslato: Uto Apr 21, 2015 5:17 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Apr 21, 2015 4:19 pm
Postovi: 7
Pozdrav,

Moj ti je savet da odeš kod privatnog urologa - jeste da košta malo više ali posle možeš da budeš miran i siguran. Ispričaj mu sve do detalja i to je to, nemaš brige.

I vidi da promeniš malo životne navike što se tiče ishrane, više voća, kikirikija, indijskog i brazilskog oraha, salate, fizičke aktivnosti, itd.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 3 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 115 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: