Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 27 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2
Autor Poruka
 Tema posta: Re: problem sa kozom penisa (kozna jakna:))
PostPoslato: Pet Jun 15, 2012 1:47 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Jun 14, 2012 11:18 am
Postovi: 3
^ mali nemoj da zekis :D
Ispratio sam samo ono sto je "Filip" napisao na pocetku teme, pogrešno sam se izrazio, trebalo bi "isključivo sa partnerkom koja nema nikakvih problema", da ne bude podpitanja na tu temu...

Valjda postoji neko rešenje za crvenilo...

http://www.topix.com/forum/med/dermatol ... A1OEAN8VL0


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: problem sa kozom penisa (kozna jakna:))
PostPoslato: Sre Avg 29, 2012 12:56 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Avg 29, 2012 12:52 am
Postovi: 1
postovanje..imam problem takodje sa tim kao prstenom oko glavica..koji je kao blijed i suzava kozicu,i u pocetku je bilo kao ispucali ,sada manje...ali je suzen i zategnut tap "prsten"..tako da po malo i pece i tako..nekad tesko bas spustim kozicu jer je suzena ..mogu li priblizno znati da li je nesto opasno ?? unaprijed hvala i velik pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: problem sa kozom penisa (kozna jakna:))
PostPoslato: Sre Dec 12, 2012 1:10 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Dec 12, 2012 12:58 am
Postovi: 4
Pozdrav doktore!
Imam problem sa kozicom na penisu koja me muci vec tri meseca, bio bih Vam veoma zahvalan ako bi ste mi dali svoje misljenje za moju situaciju.
Pre tri meseca mi se pojavio "beli prsten" na kozici, jedan centimetar ispod glavica. Sirine je do 3mm i oko celog obima je. Taj deo koze izgleda hrapavo i po malo belo, a kada je penis u erekciji onda se taj deo znatno zategne i veoma je vidljive bele boje. (kao kada prsten skinete nakon 10 godina i ostane trag).
Student sam, 20 godina, bio sam i do studentske poliklinike, doktorka je rekla da je taj deo izgubio elasticnost i prepisala mi je "Beloderm" mast da mazem dve nedelje i dodjem na kontrolu.
No, odmah sutradan sam otisao i kod privatnika koji je na glasu, on je pazljivo sve pregledao i rekao je da je to normalna pojava i da ce ostati tako zauvek!!! :((( Samo je dodao da mazem pantenol kremom kako bi taj deo koze opustio.
Molim Vas doktore recite mi sta Vi mislite o ovoj pojavi? Da li je moguce da se to izleci i da se vrati elasticnost i prirodna boja koze. Zaista sam razocaran vescu onog doktora :(
Hvala Vam unapred i srdacan pozdrav!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: problem sa kozom penisa (kozna jakna:))
PostPoslato: Sre Dec 12, 2012 1:23 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Dec 12, 2012 12:58 am
Postovi: 4
Zaboravio sam da spomenem doktore. Privatni doktor je u izvestaju napisao da se to zove "Fordyce penis", kako sam video na internetu, to je ta pojava.
Da li za to ima leka?
Hvala Vam


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: problem sa kozom penisa (kozna jakna:))
PostPoslato: Ned Feb 17, 2013 4:26 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Feb 17, 2013 4:13 pm
Postovi: 3
bok.
imam isti problem. nikada u 27 god nisam imao problem sa prevlacenjem kozice, i evo sad mi se to pojavi. kao da se na tome "prestenu" koza izgubla elasticnost. kod mene je to dosta bolno i imam i neugodnosti u seksu jer bas boli. u zadnjih pola god imam istog partnera,a kazem,to se pojavilo prije mjesec dana. hvala na odg.
jel ti bolje od tih krema?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: problem sa kozom penisa (kozna jakna:))
PostPoslato: Ned Feb 17, 2013 4:27 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Feb 17, 2013 4:13 pm
Postovi: 3
ako mi to ne prodje,idem na obrezivanje


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: problem sa kozom penisa (kozna jakna:))
PostPoslato: Uto Apr 09, 2013 4:32 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Apr 09, 2013 4:21 am
Postovi: 1
Imam slican problem sa perutanjem koze ispod glave polnog organa, medjutim to mi se pojavljuje samo prilikom onanisanja, prate ga crvene tackice ali cim se operem one slabe,a perutanje prestaje! U vezi sam 2 godine, imao sam samo jednu infekciju kad joj je pao imuni sistem i to je yaleceno,a nisam nista sa strane konzumirao! Nikada tokom seksa mi se ne desava perutanje i nemam nikakve tegobe prilikom samog cina. To perutanje prate i sitne crvene tackice,njih par, koje takodje nestaju sa perutanjem! Moram naglasiti da se to javlja samo prilikom samozadovoljavanja!!! Zanima me sta bi to moglo da bude ? U svakom slucaju hvala!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: problem sa kozom penisa (kozna jakna:))
PostPoslato: Sub Apr 20, 2013 10:57 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Dec 12, 2012 12:58 am
Postovi: 4
jokica 23 cao! Jos uvek me muci isti problem, na zalost, cak sta vise mislim da se stanje malo pogorsalo :( Svakog dana mazem taj deo kozice sa pantenol kremom i znatno mi opusti kozicu. Medjutim posle pola dana ili sutradan ujutru ponovo ispuca taj deo, sto ume da bude jako neprijatno, pojavi se zaperutalost i ljustenje. Zaista ne znam sta da radim, jako sam razocaran :((( Sta si ti uradio po tom pitanju???
evo kako izgleda to pre mazanja sa pantelom kremom i posle.
http://img7.imageshack.us/img7/5006/94349635.jpg
http://img94.imageshack.us/img94/5901/60006030.jpg


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: problem sa kozom penisa (kozna jakna:))
PostPoslato: Sub Apr 20, 2013 11:20 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Dec 12, 2012 12:58 am
Postovi: 4
http://img202.imageshack.us/img202/9635/82123066.jpg
http://img542.imageshack.us/img542/2697/75031177.jpg


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: problem sa kozom penisa (kozna jakna:))
PostPoslato: Uto Nov 26, 2013 10:02 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Nov 26, 2013 9:54 pm
Postovi: 1
imam isti problem kao sto je jalokin opisao....na kozi penisa imam nekoliko kruzica koji su nekada u boji koze a nekada je ivica tih kruzica kao zaperutana...unutar tog zaperutanog kruzica koza kao da je istanjena i na dodir nekada zna malo da svrbi...nisu veliki i nekada su slabo vidljivi...interesuje me da li neko zna sta je ovo, i da li ima lek... Hvala


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: problem sa kozom penisa (kozna jakna:))
PostPoslato: Pon Dec 02, 2013 9:09 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Dec 02, 2013 4:55 pm
Postovi: 8
Molim vas hitno mi pomozite, ne znam sta da radim i jako se bojim... Naime, ja sam juce navukao kozicu na penisu i do danas pokusavam da je vratim na glavic i nece. Kozica dodje i prekrije glavic, ali onda se vrati. Tako je od sinoc, a pre toga kad sam ga navukao normalno sam vratio kozicu. Hitno mi pomozite, jako sam se uplasio.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: problem sa kozom penisa (kozna jakna:))
PostPoslato: Čet Jun 22, 2017 2:02 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Jun 22, 2017 2:00 am
Postovi: 1
Bump


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 27 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 10 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: