Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 14 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Problem sa devojkom
PostPoslato: Pon Mar 10, 2008 12:46 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Feb 01, 2008 9:15 pm
Postovi: 15
Pozdrav svima! Devojka mi ima 19 godina i nevina je. Sinoc smo prvi put hteli da spavamo ali smo imali problem! imala je strasne bolove i nikako nisam mogao da udjem u nju tj.nisam mogao da je probijem. Usao je meni penis malo u nju ali nije mogla di izdrzi bolove. To mi se jos nije desavalo a imao sam iskustva sa nevinim devojkama. Pokusavali smo nekoliko puta ali nije mogla nikako da izdrzi bolove. Jednostavno himen nije mogao da joj pukne.Kaze da nije dovoljno ovlazila ali smo imali kondome sa extra lubrikantom tako da mislim da to nije problem. Ja jesam malo obdaren ali znam koliko je vagina rastegljiva tako da mislim da i tu nije problem.Moze li neko da mi predlozi nesto,ocajan sam :cry: ! Ili da podeli neko licno iskustvo sa mnom mnogo bi mi pomoglo :lol:????
Unapred zahvalan!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Mar 10, 2008 7:36 pm 
Korisnikov avatar OffLine Moderator
Pridružio se: Ned Jan 29, 2006 9:59 pm
Postovi: 1910
Ako ti je rekla da nije dovoljno vlazna,treba da joj verujes.Lubrikant iz kondoma nije dovoljan.
Sledeci put uzmite pravi lubrikant i neka sve lepo bude podmazano.

A da...zaboravih...i tada ce uzasno da je boli...jednostavno,toje tako kod nekih devojaka.

_________________
Molim,postavljajte vasa pitanja na forumu jer slanjem meni na pp imate manje sansi da vam bude odgovoreno.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Mar 11, 2008 3:06 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Feb 01, 2008 9:15 pm
Postovi: 15
Pa palo mi je to na pamet! video sam pre neki dan u prodavnici DUREXS-ovo ulje,znaci to moramo da kupimo. Pitala me je devojka koliko ce da traje bol kada uspem da je probijem i da li ce da oseti kada joj pukne himen??? :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Mar 11, 2008 6:51 pm 
Korisnikov avatar OffLine Moderator
Pridružio se: Ned Jan 29, 2006 9:59 pm
Postovi: 1910
hehehe...pa nije da se cuje kaokada pukne balon,ali osetice jak bol,isti onom koji oseca i sada prilikom odnosa.Bice malo krvi i toliko...najbolje da to obavite kada je ona potpuno opustena,vlazna i maksimalno uzbudjena...tada ce je najmanje boleti.

_________________
Molim,postavljajte vasa pitanja na forumu jer slanjem meni na pp imate manje sansi da vam bude odgovoreno.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Mar 11, 2008 9:22 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Uto Feb 26, 2008 8:36 am
Postovi: 95
Bitno je da probijas jako polako... Ali pazi sta ti kazem, jako polako... Evo ti moje iskustvo kad si vec trazio nekoga (pa jos dobio od devojke), obzirom da od 14. februara nisam vise nevina :D
Dakle, predigra obavezno!!! Ali obavezno! Drugo - moras da probijas jako polako! Mani se toga sto pricaju da ako ides polako, nju nece boleti... To su gluposti. Dakle, kreni, pa stani neko vreme dok se ne navikne na bol, odvlaci joj paznju necim drugim, ljubi je, reci joj da je volis... Nesto, samo da ne misli na bol da se ne bih stezala pa da joj zahvaljujuci psiholoskoj strani bude jos teze. Onda opet kreni polako pa stani...
Definitvno nece osetiti niti cuti kako je himen pukao. Da ti pravo kazem, zamisli da sebi seces ziletom jako polako i nezno na mestu gde ti je jako osetljiva koza... Takav je bol... Zato budi pazljiv, ne moze ga izbeci, ali posle toga ce joj biti divno!!! Uzivacete!!! :D :D :D
Krvi ce biti malo, trajace joj u zavisnosti od toga koliko je aktivna, koliko hoda... Meni je recimo, zbog skijanja na koje sam otisla posle toga, trajalo 4-5 dana malo krvarenje, ali nista strasno. Nece moci da sedi normalno, niti da se svaljuje na tvrde stolice :D Don't worry man, sve je to priroda sredila.
I za nauk, ponovo mozete da ponovite to zto zelite tek nakon 7-10 dana. Jbg, mora rana da zaraste, slozices se...

Srecno!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Mar 12, 2008 10:20 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Feb 01, 2008 9:15 pm
Postovi: 15
hvala na odgovoru i lepim zeljama :lol:
nadam se da ce sve biti u redu... ako ima jos nekog na forumu sa slicnim iskustvom bili bi lepo da mi pomogne! hvala! :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Mar 12, 2008 11:34 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Uto Feb 26, 2008 8:36 am
Postovi: 95
Nista zato... :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Mar 17, 2008 9:34 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Feb 01, 2008 9:15 pm
Postovi: 15
E sad ovako: spavao sam sa devojkom tj uspeo sam da joj probijem himen posle dosta muka! Problem je u tome sto nisam siguran da sam je skroz probio tj. kada sam poslednji put gurnuo nju je zabolelo i ona je rekla da ga izvucem,kada sam izvadio videli smo krv ali pokusali smo ponovo i ona je opet imala velike bolove i nije mogla da izdrzi! Postoji li ta mogucnost da je nisam skroz probio i koliko ce jos da joj traju bolovi tj. kada cemo moci da imamo normalan odnos???


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Mar 17, 2008 9:35 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Feb 01, 2008 9:15 pm
Postovi: 15
ps: hvala za savet o lubrikantu! podmazali smo sa bejbi uljem :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Mar 17, 2008 10:24 pm 
Korisnikov avatar OffLine Moderator
Pridružio se: Ned Jan 29, 2006 9:59 pm
Postovi: 1910
Ulja ne smeju da se koriste za podmazivanje kada se koristi kondom jer ga ostecuju i tada postaje propustvljiv.Potrebno je da kupis lubrikant na bazi vode.
Sto se tice kad da probate ponovi,pa...kad god pozelite,ako je boli i tako nece moci :)

_________________
Molim,postavljajte vasa pitanja na forumu jer slanjem meni na pp imate manje sansi da vam bude odgovoreno.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Mar 18, 2008 12:59 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Feb 01, 2008 9:15 pm
Postovi: 15
"ako je boli i tako nece moci"! mozes li malo da mi razjasnis ovu recenicu :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Mar 18, 2008 1:38 am 
Korisnikov avatar OffLine Moderator
Pridružio se: Ned Jan 29, 2006 9:59 pm
Postovi: 1910
ako je boli,nece moci da izdrzi pa cete prekinuti sve jedno...znaci probajte,ako je ne boli super,akoje boli sacekajte jos malo i toliko.

_________________
Molim,postavljajte vasa pitanja na forumu jer slanjem meni na pp imate manje sansi da vam bude odgovoreno.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: info
PostPoslato: Sub Jun 28, 2008 12:34 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Jun 27, 2008 11:45 am
Postovi: 16
Anche je napisao:
Bitno je da probijas jako polako... Ali pazi sta ti kazem, jako polako... Evo ti moje iskustvo kad si vec trazio nekoga (pa jos dobio od devojke), obzirom da od 14. februara nisam vise nevina :D
Dakle, predigra obavezno!!! Ali obavezno! Drugo - moras da probijas jako polako! Mani se toga sto pricaju da ako ides polako, nju nece boleti... To su gluposti. Dakle, kreni, pa stani neko vreme dok se ne navikne na bol, odvlaci joj paznju necim drugim, ljubi je, reci joj da je volis... Nesto, samo da ne misli na bol da se ne bih stezala pa da joj zahvaljujuci psiholoskoj strani bude jos teze. Onda opet kreni polako pa stani...
Definitvno nece osetiti niti cuti kako je himen pukao. Da ti pravo kazem, zamisli da sebi seces ziletom jako polako i nezno na mestu gde ti je jako osetljiva koza... Takav je bol... Zato budi pazljiv, ne moze ga izbeci, ali posle toga ce joj biti divno!!! Uzivacete!!! :D :D :D
Krvi ce biti malo, trajace joj u zavisnosti od toga koliko je aktivna, koliko hoda... Meni je recimo, zbog skijanja na koje sam otisla posle toga, trajalo 4-5 dana malo krvarenje, ali nista strasno. Nece moci da sedi normalno, niti da se svaljuje na tvrde stolice :D Don't worry man, sve je to priroda sredila.
I za nauk, ponovo mozete da ponovite to zto zelite tek nakon 7-10 dana. Jbg, mora rana da zaraste, slozices se...

Srecno!!!



procitala sma ovaj tvoj savet pa ja bi da te upitam nesto ako nije problem.
izgubila sam nevinost sad skoro-prvi odnos je bio kratak i bolan.drugi duzi i bolan....pokusali smo jos nekoliko puta,cak i pentraciju prstom ali mene stvarno boli.reci mi kako je problem nestao kod tebe? praktikujemo to dugo mazenje i opustanje....decko je stvarno neznam i pazljiv...
hvala ti!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: info
PostPoslato: Sub Jun 28, 2008 12:35 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Jun 27, 2008 11:45 am
Postovi: 16
Anche je napisao:
Bitno je da probijas jako polako... Ali pazi sta ti kazem, jako polako... Evo ti moje iskustvo kad si vec trazio nekoga (pa jos dobio od devojke), obzirom da od 14. februara nisam vise nevina :D
Dakle, predigra obavezno!!! Ali obavezno! Drugo - moras da probijas jako polako! Mani se toga sto pricaju da ako ides polako, nju nece boleti... To su gluposti. Dakle, kreni, pa stani neko vreme dok se ne navikne na bol, odvlaci joj paznju necim drugim, ljubi je, reci joj da je volis... Nesto, samo da ne misli na bol da se ne bih stezala pa da joj zahvaljujuci psiholoskoj strani bude jos teze. Onda opet kreni polako pa stani...
Definitvno nece osetiti niti cuti kako je himen pukao. Da ti pravo kazem, zamisli da sebi seces ziletom jako polako i nezno na mestu gde ti je jako osetljiva koza... Takav je bol... Zato budi pazljiv, ne moze ga izbeci, ali posle toga ce joj biti divno!!! Uzivacete!!! :D :D :D
Krvi ce biti malo, trajace joj u zavisnosti od toga koliko je aktivna, koliko hoda... Meni je recimo, zbog skijanja na koje sam otisla posle toga, trajalo 4-5 dana malo krvarenje, ali nista strasno. Nece moci da sedi normalno, niti da se svaljuje na tvrde stolice :D Don't worry man, sve je to priroda sredila.
I za nauk, ponovo mozete da ponovite to zto zelite tek nakon 7-10 dana. Jbg, mora rana da zaraste, slozices se...

Srecno!!!



procitala sma ovaj tvoj savet pa ja bi da te upitam nesto ako nije problem.
izgubila sam nevinost sad skoro-prvi odnos je bio kratak i bolan.drugi duzi i bolan....pokusali smo jos nekoliko puta,cak i pentraciju prstom ali mene stvarno boli.reci mi kako je problem nestao kod tebe? praktikujemo to dugo mazenje i opustanje....decko je stvarno neznam i pazljiv...
hvala ti!


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 14 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 37 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: