Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 250 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 17  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: Re: PRERANA EJAKULACIJA
PostPoslato: Pon Avg 15, 2011 9:30 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Jan 15, 2009 7:10 pm
Postovi: 2290
moguce je i da je zbog neredovnih odnosa, moze da postoji i problem preuranjene ejakulacije, a to se resava medjusobnim razumevanjem i vezbanjem kontrole osecaja...jako je bitna i predigra...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: PRERANA EJAKULACIJA
PostPoslato: Sre Sep 28, 2011 1:42 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Sep 28, 2011 1:34 pm
Postovi: 3
molim vas za pomoc,ja sam iz makedonije,imam 17god, izvinite ako ne pisem dobro :)... :( imam jedan problem sa PE...to se svaki dan desava i kad se samozadovoljavam,ako sam napaljen to moze da traje 10sec...do sada nisam iamo odnose zbog toga..molim vas za savete...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: PRERANA EJAKULACIJA
PostPoslato: Čet Sep 29, 2011 6:44 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Jan 15, 2009 7:10 pm
Postovi: 2290
evo bas malo pre napisah jedan post na tu temu pa ga procitaj, mozda ce pomoci:
urologija/prerana-ejakulacija-t40816.html#p284229


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: PRERANA EJAKULACIJA
PostPoslato: Čet Sep 29, 2011 8:20 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Sep 28, 2011 1:34 pm
Postovi: 3
i ja mislim da mi je previse osetliv,ali moze to da se resi sa nekim vezbama ? ali cudno mi je i to sto i pri masturbacijom napaljen mogu da izdrzim 10 sec a da nisam mozda oko 3 min :) ipak hvala


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: PRERANA EJAKULACIJA
PostPoslato: Sub Okt 01, 2011 10:04 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Okt 01, 2011 8:20 pm
Postovi: 7
Imam laku upalu testisa(citaj desnog) i da li smem da onanišem a pijem palitreks, juče sam malo imao taj ritual, pa se pitam da li će mi naškoditi?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: PRERANA EJAKULACIJA
PostPoslato: Pon Okt 03, 2011 5:35 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Jan 15, 2009 7:10 pm
Postovi: 2290
@acegreenf: imas li neki problem sa kozicom ili frenulumom? ako je to sve u radu onda vezbaj, navikavaj se na direktan dodir po glavicu tokom masturbacije i treba da naucis kontrolu osecaja, kad osetis da ce naici eakulacija ti prekini sa stimulisanjem dok ne prodje taj osecaj pa nastavi dalje...vremenom bi to trebalo da ide na bolje...

@bronštajn: urologija/bol-desnom-testisu-t40896.html#p284477


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: PRERANA EJAKULACIJA
PostPoslato: Pon Okt 17, 2011 11:03 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Sep 28, 2011 1:34 pm
Postovi: 3
radio sam kegelove vezbe i uspeo sam da zaustavim ejakulacije...ali dozivim orgazam...sada kako da zaustavim orgazam ? :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: PRERANA EJAKULACIJA
PostPoslato: Sre Okt 19, 2011 11:27 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Jan 15, 2009 7:10 pm
Postovi: 2290
kako to...u normalnoj situaciji orgazam i ejakulacija idu zajedno, sperma mora nekud da izadje...sustina je odloziti sam orgazam... :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: PRERANA EJAKULACIJA
PostPoslato: Uto Jan 10, 2012 10:13 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Jan 10, 2012 9:50 pm
Postovi: 2
Pozdrav svima.
Imam 17god i do sada nisam imao odnos sa devojkom.
Trenutno sam sa jednom sa kojom mislim da bi moglo da bude prvi put.
E sad, brine me da li ce ona traziti da stavim kondom.Brine me zato sto, prilikom masturbiranja kad krenem da stavim kondom, ne znam sta se desi ali bukvalno ili u toku stavljanja ili najvise minut nakon stavljanja kondoma, ejakuliram.
Bez kondoma mogu da masturbiram i do pola sata ali cim navucem kondom, gotovo, odma ejakuliram.
Da li neko zna do cega to moze biti i kako da resim taj problem, jer ne zelim da mi se to desi prvi put.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: PRERANA EJAKULACIJA
PostPoslato: Sre Jan 11, 2012 9:37 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Jan 15, 2009 7:10 pm
Postovi: 2290
jos si mlad, treba da naucis kontrolu osecaja, samo strpljivo...verovatno te taj cin previse uzbudi pa dodje do ejakulacije...navikavaj glans na direktan dodir, eto vezbaj i stavljanje kondoma sam kako bi bio spreman za akciju kad dodje vreme za to! :) i nemoj da razmisljas samo "ako ona trazi" da stavis kondom, kondom treba koristiti obavezno, UVEK, cuvaj svoju glavu! :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: PRERANA EJAKULACIJA
PostPoslato: Čet Jan 12, 2012 3:25 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Jan 10, 2012 9:50 pm
Postovi: 2
Hvala vam na savetu!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: PRERANA EJAKULACIJA
PostPoslato: Pon Jan 23, 2012 5:26 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Jan 31, 2008 2:55 am
Postovi: 33
Dajte neke delotvorne vežbe,ili neka mi neko objasni ove kegelove,ako nije problem,pošto ništa ne kontam :oops:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: PRERANA EJAKULACIJA
PostPoslato: Ned Feb 26, 2012 4:12 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Feb 26, 2012 3:15 pm
Postovi: 7
Dobar dan

Od skoro sam na forumu pa mi trebaju neke informacije i molim neko strucno lice za odgovor. Naime imam jako puno presemene tecnosti kada god sam sa devojkom ne bitno da li je to mazenje,jubljenje itd jednostavno curi li curi. Takodje imam problema sa preranom ejakulacijom i ponekad sa potencijom. Imam normalne erekcije jutarnje i takodje mogu da masturbiram kada god mi to padne napamet ali ponekad penis nije dovoljno cvrst za penetraciju. Da li to moze biti povezano sa preteranim lucenjem presemene tecnosti,odnosno da zbog toga penis nema dovoljnu cvrstinu?Nikada nisam imao nikakve bolove niti probleme sa mokrenjem ali sam ipak otisao do urologa da se posavetujem.Receno mi je da je presemena tecnost sasvim normalna pojava(neko ima vise neko manje) uradjen mi je bris uretre i pronadjeno mi je streptoccus beta haemolyticus grupe B.Pio sam panklav 8 dana i to je to ali ja ne osecam apsolutno nikakvu promenu posle te terapije.Posle pregleda dobio sam sledeci nalaz:Mokracna besika jasno konturisana,pravilna.Prostata bilobarna,ogranicena,volumena 13ml.Oba testisa homogena,jasno konturisana,oko testisa nema patoloskih promena.Lokalni status:Oba testisa zadovoljavajuceg volumena i konzistencije,epididimi bez promena,nema znakova varikocele.E sad mene zanima da li je sve u mojoj glavi i da sam se malo psihicki opteretio ili mozda ima naznaka za ne daj Boze neku infekciju ili tako nesto,pa da se javim ponovo urologu.Voleo bih da cujem neki savet.Hvala unapred


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: PRERANA EJAKULACIJA
PostPoslato: Ned Feb 26, 2012 4:21 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Feb 26, 2012 3:15 pm
Postovi: 7
Dobar dan

Od skoro sam na forumu pa mi trebaju neke informacije i molim neko strucno lice za odgovor. Naime imam jako puno presemene tecnosti kada god sam sa devojkom ne bitno da li je to mazenje,jubljenje itd jednostavno curi li curi. Takodje imam problema sa preranom ejakulacijom i ponekad sa potencijom. Imam normalne erekcije jutarnje i takodje mogu da masturbiram kada god mi to padne napamet ali ponekad penis nije dovoljno cvrst za penetraciju. Da li to moze biti povezano sa preteranim lucenjem presemene tecnosti,odnosno da zbog toga penis nema dovoljnu cvrstinu?Nikada nisam imao nikakve bolove niti probleme sa mokrenjem ali sam ipak otisao do urologa da se posavetujem.Receno mi je da je presemena tecnost sasvim normalna pojava(neko ima vise neko manje) uradjen mi je bris uretre i pronadjeno mi je streptoccus beta haemolyticus grupe B.Pio sam panklav 8 dana i to je to ali ja ne osecam apsolutno nikakvu promenu posle te terapije.Posle pregleda dobio sam sledeci nalaz:Mokracna besika jasno konturisana,pravilna.Prostata bilobarna,ogranicena,volumena 13ml.Oba testisa homogena,jasno konturisana,oko testisa nema patoloskih promena.Lokalni status:Oba testisa zadovoljavajuceg volumena i konzistencije,epididimi bez promena,nema znakova varikocele.E sad mene zanima da li je sve u mojoj glavi i da sam se malo psihicki opteretio ili mozda ima naznaka za ne daj Boze neku infekciju ili tako nesto,pa da se javim ponovo urologu.Voleo bih da cujem neki savet.Hvala unapred


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: PRERANA EJAKULACIJA
PostPoslato: Ned Mar 11, 2012 12:29 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Jan 15, 2009 7:10 pm
Postovi: 2290
presemena tecnost jeste normalna pojava, treba da postoji, i nema nikakve veze sa infekcijom...a nema nikakve veze ni sa cvrstinom penisa, sem ako to psiholoski utice na tebe pa se onda javi problem sa cvrstinom...pregled je pokazao da je sve potpuno u redu, mozes ponoviti i bris nakon terapije da bi bio miran, ali mislim da nemas razlog za brigu sa te strane...najverovatnije je samo neka blokada u glavi, pa treba da poradis na psiholoskom planu, da naucis da budes opusten tokom odnosa, rasterecen toga da nesto nije u redu, da ne brines...


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 250 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 17  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 81 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: