Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: POMOC
PostPoslato: Pon Jun 15, 2015 3:11 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Jun 15, 2015 3:03 am
Postovi: 3
Imam 21 godinu al imam problem naime moj penis nije rastao uopste u periodu puberteta i ostao je na nekih 11-12 cm,da li je to normalna velicina?pritom imam blazu fimozu (kozica ne moze skroz da se zategne u erekciji) da li je uticalo na rast mog penisa i da li ce on jos da poraste?i pitanje za fimozu da li moram na operaciju ili to mogu resiti sa pavlovicevom mascu ?hvala na odgovoru


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: POMOC
PostPoslato: Pon Jul 27, 2015 3:56 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Jun 20, 2014 11:15 am
Postovi: 2
Evo da odgovorim ...licno sam imao najtezi oblik fimoze koji sam resio...sigurno ces se pitati kako, operacijom itd...reci cu ti da sam to otklonio prirodnim putem...bez odscecanja ili bilo cega....vec samoinicijativom i radnjom rukama...samo sto ce to trajati par meseci al opet bolje nego da te seckaju je l'?
vidi...imao sam takav oblik fimoze da kada mi je penis u punoj fazi erekcije...meni je ceo glans bio prekriven kozicom...i samo jedna mala rupica na vrhu gde se vidi...kroz tu rupicu si mogao mokriti ili dozivljavati orgazam...e sad...kako sam to resio...da se malo prisetimo od ranijih dana kada sam bio mladji :D
Sex sa deovjkom...stavim kondom..i trudio se da ne vidi moj penis...i znam da je svakome neprijatno da mu deovjka vidi takav penis...e pazi sad...imao sam sex...5-10 minuta nema problema...posle...vec pocinje da me boli...zateze kozica...jako neprijatan osecaj i kad je najsladje ti ne mozes upraznjavati sex...i prekines...jer glans trazi da se oslobodi te udne navlake...a ne moze jer je ceo glans prekriven...
Fora je u tome da imas deovjku koja ce ti pomoci...pa tako 2 puta nedeljno da imate sex...tj pokusaj... :D
druga stvar...svakog dana ces razvlaciti kozicu do granice bola...i vracati nazad...vise puta tako...mozda ce zvucati glupo ali to ces raditi uvek kada odes na pisanje...dakle tako...rastezes i povlacis kozicu unazad do granice bola...dok ne pocne da te pece i pecka...onda vratis...i tako jedno 15 puta...i zapamti...to radis dok nije u fazi erekcije vec u spustenom stanju... posle 2 meseca a mozda i ranije...ali ajde...tako nekako...moci ces da isteras glans ceo a kozica da bude ispod glansa...ja sam bio iznenadjem...to je bio dozivljaj za mene...dakle u toku tih 2 meseca...glans se mogao videti sve vise i vise...ali posle 2 meseca...skroz...kao i svaki normalan penis...ali to je bilo u spustenom stanju ....

Pisacu ti bas detaljno...nakon toga...videces neke bele naslage ispod penisa...ispod glavica...gde se spaja sa telom...operi to mlakom vodom i nista vise...i redovno to tusiraj...bez sapuna...samo obicnom vodom, tacnije mlazom iz tusa...
i onda nastavljas dalje...kada je nadignut...ti isto to radis i kao kad je bio spusten...za 4 meseca bices kao svi...glans izlazi i u punoj fazi erekcije...skroz se kozica povlaci na dole...resen problem...
Ne treba ti ni obrezivanje, ni lasersko skidanje kozice, niti laserska operacija...vec samo ti radi ovako kaos to sam rekao, i resices problem...jer ja to najbolje znam ...jer sam aj to resio...i uzivaces u sexu potpuno...

Veliki pzodrav za tebe

P.S

Svaki put kada mokris 10-15 puta i sex sa devojkom koja ce imati razumevanja za tebe...jer na taj nacin se jos bolje razvlaci udna navlaka :) :D

Aj uzdravlje


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 46 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: